Posted in Nezařazené

Luxusní brandy odhalují podzimní reklamní kampaně

Luxusní brandy odhalují podzimní reklamní kampaně Zveřejněno 3. 7. 2015

Marina Rinaldi
Marina Rinaldi zvolila pro nadcházející sezonu tvář herečky Patricie Arquette, která už dávno nepatří mezi nejmladší a nejštíhlejší. Nicméně šarm a osobitý styl ji rozhodně nechybí a očima fotografa Bruce Webera, vypadá skvěle.

Dolce&Gabbana
Dolce&Gabbana se drží velkého množství modelek v tiskové reklamě. Opět nechybí Monica Bellucci, která je s touto značkou úzce spjata. Dalšími tvářemi jsou Ashleigh Good, Vittoria Ceretti, Giulia Mainini, Sora Choi, Tami Williams, Esmeralda Seay-Reynolds, Olga Serova, Misa Patinszki, Simone Susinna, Simone Curto a Simone Schiavoi. Za fotoaparát se postavil sám Domenico Dolce.

Burberry
Slavný fotograf Mario Testino je věrný Anglii, a tak kromě víkendového focení křtin princezny Charlotte, zvěčnil i modelky Florence Kosky a Ella Richards pro podzimní kampaň Burberry.

Michael Kors
I Michael Kors vsadil na uznávanou legendu mezi fotografy Maria Testino a svěřil do jeho rukou svou podzimní kampaň, jejíž tváří je modelka Natasha Poly.

Hugo Boss
Fotografické duo Inez a Vinoodh vytvořilo reklamní kampaň pro značku Hugo Boss, která mění stále svůj image od chvíle, kdy nastoupil Jason Wu. Modelka Edie Campbell stoupající tendenci značky jen umocňuje.

Saint Laurent
Značka Saint Laurent se drží svého vizuálu stavící na jednu stranu viditelné logo a na druhou černobílou fotografii. V poslední době je trend, že samotní návrháři se staví za fotoaparáty. Asi nejlépe ví, jak své kolekce prezentovat zákaznicím. Hedi Slimane si zvolil modelku Flo Dron.

Gucci
Podzimní kolekci nového kreativního ředitele Alessandro Michele zvěčnil fotograf Glen Luchford a modelkami mu byly Tessa Charlotte Bruinsma a Lia Pavlova.

Moschino
Moschino vsadilo na oblíbenou zpěvačku Katy Perry, kterou fotografovalo opět duo Inez a Vinoodh.

Versace
Zatímco Donatella Versace se stala tváří značky Givenchy, modelka Karlie Kloss se stala tváří Versace. Nad jejím pózováním dohlíželo duo fotografů Mert & Marcus.

Foto: Archiv firem