Posted in Nezařazené

Louis Vuitton v barvách…

Louis Vuitton v barvách… Zveřejněno 21. 7. 2015

Tyrkysová modř budí dojem alternativní elegance, jasně oranžová je barvou štěstí a kreativity, bílá a černá jsou nadčasová klasika a není lepší barvy, která vyjadřuje ženskost, než je růžová…
A právě tyto barvy si vybral Nicolas Ghesquière jako stěžejní pro svoji kolekci. Tyto čtyři barvy spojují všechny „vesmíry“ značky Louis Vuitton – originální zakázkové modely, modely pro módní přehlídky, inovativní doplňky a populární klasiku.

Všechny ikonické kabelky značky nesou barvy letošní sezony:

Capucines se představuje v provedení z krokodýlí kůže odstínu burgundské červené, ve verzi z červené kůže Taurillon nebo v úchvatné verzi pošité flitry.

Twist má sezonní ‚šatník‘ z modré kůže Epi Azteque, která svým odstínem připomíná denim, geometrických vzorů a lakované kůže v pastelové růžové barvě.

Petite Malle se nabízí v několika barevných a materiálových kombinacích, včetně oranžového potahovaného plátna, kůže se zvířecím vzorem a kůže Epi v barvě červené, denimové modři či zářivé růžové.

Alma se představuje v nové mini-verzi NANO z jasně červené kůže Epi i v klasických rozměrech v provedení z tyrkysové kůže Monogram Vernis a z pastelové růžové a jasně safírové krokodýlí kůže.

Foto: Louis Vuitton