Posted in Nezařazené

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE SERIES 5, NOVOU REKLAMNÍ KAMPAŇ SE SELENOU GOMEZ

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE SERIES 5, NOVOU REKLAMNÍ KAMPAŇ SE SELENOU GOMEZ Zveřejněno 24. 6. 2016

Mezi nimi se nově v této kolekci objevuje skutečná hvězda – Selena Gomez. Kampaň vznikala v Miami, nejoblíbenějším místě Bruce Webera. Je koncipována jako „nehotové dílo“ – fotograf nejprve chtěl zachytit své hrdinky na lodi, která je přepravována do doku, ale posléze si svůj záměr rozmyslel a vznikla vizuální disonance, v níž loď vystupuje v roli neobvyklého architektonického prvku. Z této „nelogické“ atmosféry pramení geometrická čistota a jisté napětí, které funguje jako protiváhu k vitalitě modelek.

DEI 440x285 F-S5 DP1 FR_HD_RVB

„Kromě toho, že je skvělý fotograf, je Bruce Weber také „choreografem“ obrazů. Ví přesně, jak zachytit a podtrhnout energii každého člověk, a jeho fotografie jsou vždy dynamické – téměř jako živé.
Moc se mi líbí ta vždy nová optika, kterou on vidí hvězdné osobnosti. Selena je neuvěřitelně populární – je ikonou své generace. A přitom je také ryzí a skutečná, přímá a stojí nohama na zemi. Je spontánní a nikdy neřekne ne objevování nových věcí. Před dvěma lety jsme se potkali, bylo to moc fajn, takové nenucené, a od té doby sleduji, jak se vyvíjí a mění. Návrháře vždy rád sleduje, jak se s jeho pomocí žena proměňuje a vyvíjí,“  říká designér Louis Vuitton Nicolas Ghesquière.

DEI 220x285 F-S5 SP9 FR_HD_RVB

„Měla jsem tu čest již s Bruce Weberem pracovat, takže jsme se již znali a o to to bylo nyní lepší. Nicolase již považuji za dobrého přítele. Kampaň se fotila v Miami a vše bylo hodně uvolněné. Bruce i Nicolas jsou oba hodně položení do své práce. Když mám na sobě něco od značky Louis Vuitton, tak mi to dává sebevědomí a sílu. Nicolas ví, jak se žena chce cítit, a umí jí v tom pomoci,“ dodává herečka a zpěvačka Selena Gomez.

Foto: Louis Vuitton