Posted in Nezařazené

Louis Vuitton představuje novou řadu koženého zboží Ombré

Louis Vuitton představuje novou řadu koženého zboží Ombré Zveřejněno 12. 6. 2015

I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zva architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování.

Maison Louis Vuitton nyní představuje novou stálou řadu koženého zboží Ombré. Louis Vuitton Cuir Ombré, přírodní a neupravovaná kůže, která je velmi měkká a svůdná na dotek a má zajímavou patinu, se objevila poprvé v předsezonní kolekci obuvi a tašek podzim/zima 2015-16.

Nová řada koženého zboží obsahuje tři ikonické tašky – Keepall, Lockit Bandoulière a Porte-Documents Voyage – a novou kabelku ve stylu aktovky Cartable, v paletě teplých hnědých a antracitových šedých tónů s akcenty z plátna Monogram.

Modely bot obsahují elegantní country polobotky s obrubou British Goodyear i univerzální a praktické sportovní boty z krémové kůže aligátora a kovovými detaily.

Barevná škála se dělí do dvou témat – první barevná story se soustředí na studené modré tóny a khaki s červenými akcenty, zatímco druhé barevné téma nabízí teplejší, zemité barvy – syté hnědé, šedé a burgundy. Obě témata dodávají kolekci měkký, vstřícný a ‚zabydlený‘ vzhled.

Ombré bude v prodeji od 26. června 2015 ve vybraných obchodech sítě Louis Vuitton a na www.louisvuitton.com.