Posted in Nezařazené

LOUIS VUITTON představuje dámskou kolekci Pre Fall 2016

LOUIS VUITTON představuje dámskou kolekci Pre Fall 2016 Zveřejněno 8. 4. 2016

Kolekce byla navržena tak, aby představovala kompletní šatník. Pohrává si s androgynními prvky a fluidním prolínáním stylů. Její interpretace se odvíjí od jemných náznaků, úhlů pohledu a osobní optiky ženy, která ji nosí. Možností je nepřeberně. Rovněž cestování šatníkem je svého druhu dobrodružství.

Neoklasicismus: elegantně vytříbený styl evokuje odkaz skutečně tradiční francouzské značky. Nová dimenze sportovního oblečení: komfort a fluidnost šatníku aktivní ženy se zde snoubí s esencí luxusu v každém detailu. Snové dobrodružství: svěží a nové pojetí pro nové století, kdy už máme v dosahu každý kout světa.

Fernanda má na sobě asymetrické skládané šaty. Kabelka Twist z hladké kůže zdobené cvočky, rohy z plátna Monogram a kovovým zámečkem LV. Rukavice z lakované kůže v prodloužené délce a zdobené zipy. Vysoké šněrovací boty z hladké teletiny na platformě.

Louis-Vuitton-Black-Studded-Twist-Bag

Sora má na sobě a pletený top ve zkrácené délce a barevné kalhoty. Rukavice z lakované kůže v prodloužené délce se zipem.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-2

Lily má na sobě vyšívané šaty. Rukavice z lakované kůže v prodloužené délce se zipem. Šněrovací vysoké boty na platformě z hladké teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-3

Lineisy má na sobě blůzu na zip a koženou sukni. Rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce zdobené zipy. Šněrovací vysoké boty na platformě z hladké teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-4

Rianne má na sobě dvouřadové sako a barevné kalhoty. Kabelka City Steamer z kůže Veau Satin a krokodýlí kůže. Rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce zdobené zipy. Šněrovací vysoké boty na platformě z hladké teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-5

Natalie má na sobě dlouhý bomber kabát a dlouhé splývavé šaty. Rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce se zipem. Šněrovací kotníčkové boty na platformě z nubukové teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-6

Sora má na sobě kabát s páskem a kalhoty se vzorem. Kabelka City Steamer z kůže Tricolor Veau Satin. Kovové prsteny s motivem písmen a rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce se zipem.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-7

Lineisy má na sobě vlněný kabát a pletený top s rukávy v tříčtvrteční délce. Kabelka Petite Malle s výšivkou zvířecího vzoru a flitrovými aplikacemi. Rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce zdobené zipy. Vysoké boty na platformě z lesklé teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-8

Natalie má na sobě dlouhé splývavé šaty. Kabelka City Steamer z lesklé hladké a zrnité kůže Epi s kontrastně probarvenými spoji. Rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce zdobené zipy. Šněrovací vysoké boty na platformě z hladké teletiny.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-9

Fernanda má na sobě nabírané šaty. Kabelka Petite Malle se vzorem pruhů na plátně Monogram a kovovým barevným zámečkem. Rukavice z lakované kůže v prodloužené délce a zdobené zipy. Vysoké šněrovací boty z hladké teletiny na platformě.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-10

Lily má na sobě koženou bundu, blůzu s výšivkou a sukni s výšivkou a flitrovou dekorací. Náhrdelník  ve stylu obojku z kůže a kovu. Vysoké šněrovací boty z hladké teletiny na platformě.

Louis-Vuitton-Pre-Fall-2016-Lookbook-11

Rianne má na sobě šaty na zip se zvýrazněným pasem. Kovový prsten s motivem písmene a rukavice z lesklé kůže v prodloužené délce se zipem.

Louis_Vuitton_pre_fall_2016_collection1

Foto: Archiv firem