Posted in Nezařazené

LONGCHAMP představuje Collection Croisière na jaro 2018

LONGCHAMP představuje Collection Croisière na jaro 2018 Zveřejněno 4. 12. 2017

 

Inspirací této kolekce je Pařížanka z Rive Gauche, která miluje cestování. Je to žena s vrozenou elegancí a přirozeným šarmem, která obdivuje bohatství dekorativního umění afrických kmenů, zejména kulturu kmene Masajů. Ráda se také prochází ve stínu svěžích Lucemburských zahrad, okouzlena tímto ostrůvkem svěží zeleně v samém srdci Paříže.

Při pohledu na linie a materiály vás napadnou dvě slova: sofistikovanost & ležérnost. Kašmírový top společně s minisukní z jemného semiše, over size kabátek ve stylu saharské Afriky… Trenčkot, semišový kabátek stylově přepásaný v pase, lehoučké hedvábné blůzy, hedvábný šátek perfektně doladí celkový look.

Nechybí samozřejmě i kabelky, pro které tuto pařížskou značku tolik milujeme! Opět se můžete setkat s motivy vypůjčenými z kultury kmene Masajů ve formě bohatých výšivek a rafinovaných vzorů na kabelkách, brašnách i větších kabelách. Některé z nich jsou přitom doplněny aktuálním trendem: odnímatelnými zdobenými popruhy.

Pompomy, střapce, ručně vyrobené tkaniny, korálkové dekorace a živé barvy, inspirované klenoty subsaharské Afriky zdobí jako drahé neoetnické detaily modely kabelek Penelope, Longchamp 3D, Mademoiselle Longchamp, Roseau a Paris Rock. Kožená kabela Le Pliage Cuir je zdobena širokými pásy v grafickém duchu afrických obydlí.

Pro dokonalost kolekce Croisiére představuje Longchamp krásně zdobenou kolekci espadrilek, které svůdně ozdobí kotníky sametově jemnými pásky kůže, jiné zaujmou dvoubarevnou tkaninou či opět masajskými vzory.

Kůže, ikonický materiál Maison Longchamp, se objevuje v několika různých texturách: někdy sametová na dotek, jindy drsnější casual zpracování. Tato jehněčí kůže je kombinována s bezchybným bavlněným gabardinem, pohodlným kašmírem, nebo denim plátnem.

Oceánově modrá barva se mísí s okázale červeným a třešňovým odstínem . Tyto svěží, jiskrné barvy se skvěle doplňují s teplými odstíny béžové, intenzivní černé a jasně bílé. Nyní, uprostřed zimy se tato první kolekce Croisiére zjevuje jako pozvánka k nádhernému jarnímu výletu. Je to kouzelná mezihra mezi nastupujícími mrazíky a příslibem nadcházejících slunečných dní.

My už se jara nemůžeme více než dočkat, co vy?