Posted in Nezařazené

Londýnský týden módy je v plném proudu

Londýnský týden módy je v plném proudu Zveřejněno 22. 2. 2017

Topshop Unique

Kreativní mladistvou kolekci, kterou je schopna dodat širokému publiku a okamžitě, předvedla značka Topshop Unique. Navíc za příznivé ceny. Zejména mileniálové, kteří takové oblečení nosí, přesně po tom touží. Rychlost, nízká cena a co nejvíce trendy kousky, které chtějí nosit právě teď a tady. Opak toho, co nabízí butiky v Pařížské ulici. Celá kolekce ZDE.

Bez názvu

Burberry

Právě tato značka své místo v Pařížské ulici má již dlouho a plným právem. Od pondělního večera tušíme, na co se můžeme tento podzim těšit a začít vybírat. Kolekce Christophera Baileyho je inspirovaná dílem Henryho Moorea, anglického sochaře a kreslíře, který je znám především svými velkými figurálními plastikami. Kolekci dominují netradiční a velmi hravé střihy. Pokud patříte mezi milovnice sportovních mikin, které rády s elegantními kousky, pak tato podzimní řada modelů je to pravé pro vás. Celá kolekce ZDE.

2

Simone Rocha

Simone Rocha chtěla ukázat feminní stránku ženy, která ale nemusí působit křehce a zranitelně. Pokud tedy milujete silné a odvážné ženy, jako byla Nel Bly nebo Amelia Erhart, pak si zamilujete tuto kolekci. I zde byla spousta kapes, vypadaly ale mnohem lépe než u Andersona. Spojení síly a křehkosti se nám líbí a v jednom kabátku od Simone bychom klidně podnikly cestu kolem světa. Celá kolekce ZDE.

Bez názvu

Mulberry

Zde vidíme návrat k výrazným ramenům, které na útlých modelkách ale moc vábně nepůsobily. Anglii však tato kolekce rozhodně nezapře. Vidíme v ní inspirace v koňských sedlech i kostce tolik typické pro britský venkov. I zde je patrná značná hravost s detaily v podobě krajky, střihů, volánů zdobící pouze jednu stranu oděvu či vrstvení. O vysoké kvalitě a kráse módních doplňků nelze pochybovat a svůj tip pro další nákupy už rozhodně máme. Celá kolekce ZDE.

1

Foto: Profimedia.cz; WWD