Posted in Nezařazené

Letní vlasové trendy podle salonu předního českého kadeřníka Libora Šuly

Letní vlasové trendy podle salonu předního českého kadeřníka Libora Šuly Zveřejněno 30. 5. 2016

Létu bude celkově vládnout tzv. boho styl, to znamená částečně bohémský, částečně hippie. U vlasů bude stěžejní téměř absolutní volnost. “Messy” úprava, tedy učesaná – neučesaná, se dotkne copů, rozvolněných drdolů, culíků i polosepnutých účesů.

“Nejvíc v kurzu budou různé copánky a stočené prameny. A to jak ve vlnitých vlasech, tak v rovných, jako zajímavý detail,” popisuje kadeřnice Klára Vítová, přičemž splétat lze podle ní prameny kdekoli od čela, po straně hlavy a zbytek vlasů nechat rozpuštěný nebo například sepnout do ohonu či drdůlku. Nabízí se vpletení ala francouzský cop, akorát, že pokud chcete, aby z účesu vystoupil plasticky, budete muset jednotlivě přidávané pramínky splétat dospod.

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28: Actress Olivia Wilde attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.   Christopher Polk, Image: 275723853, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Getty images

“Stále v trendu je také rybí cop,” tvrdí Klára, která jej doporučuje zaplést buď klasicky, v délkách, ale zručnějším rukám radí začít klidně nad čelem a pokračovat po straně hlavy: “Povýšíte tak účes o několik tříd výš,” dodává.

2016 Independent Spirit Awards - Arrivals

 

“U obojího platí, že pro co nejvíc messy styl, můžete spletené pramínky opatrně povytáhnout a rozvolnit,” zdůrazňuje dále kreativní ředitelka Libor Šula The Salon. “A nebraňte se ani květinovým ozdobám. Okamžitě dodají celkovému looku jemnost a bohémský nádech.”

69th Cannes Film Festival 2016, Red Carpet film "Cafè society"

Nezanedbatelným trendem budou i culíky všeho druhu. “Nízké, vysoké, uhlazené, povolené, ve stylu pin up,…” vyjmenovává kadeřnice.

Pictured: Kendall Jenner 2016 MTV Movie Awards - Red Carpet 4/9/16, Burbank, California, United States of America , Image: 281089673, License: Rights-managed, Restrictions: Non-Exclusive, Model Release: no, Credit line: Profimedia, TEMP Broadimage

Ze stylingových přípravků přitom využijete především ty fixující a texturující z řady Kérastase Couture Styling, ale skvělá je pro tyto účely i novinka L’Incoryable Blowdry (520 Kč) ze stejné linie. Jedná se o tvarující mléko, které umožňuje měnit styl účesu, aniž byste musela opakovaně aplikovat produkt nebo mýt vlasy. Prostě je po vyfoukání dohladka můžete natočit, pak zase přežehlit a pořád vás budou fantasticky poslouchat. Kromě vynikající tvarové paměti a ochrany před krepatěním, nabízí L’Incoryable Blowdry rovněž termoochranu bez slepení či zatížení vlasů.

Valentino

Salon Libor Šuly najde v ulici Dušní 6 v centru Prahy. Objednat se můžete na telefonních číslech 224 81 75 75, 224 811 822, 602 147 702, 602 482 187. Nezapomeňte, že nově najdete Libor Šula The Salon rovněž v Plzni v ulici Houškova 7 a objednat na telefonních číslech 377 421 400, 377 421 310.

Foto: Profimedia.cz