Posted in Gourmet Móda

La Hechicera: Unikátní importovaný rum z Kolumbie 

La Hechicera: Unikátní importovaný rum z Kolumbie  Zveřejněno 28. 4. 2021

La Hechicera, v překladu „čarodějnice“, se jako jediný kolumbijský rum může legálně vyvážet do zahraničí. Díky tomu si můžete v pohodlí domova vychutnat jedinečnost tohoto skvostného exotického blendu rumů zrajících 12-21 let v sudech a amerického bílého dubu. Zcela právem se mu přezdívá „tekuté zlato“ – prvotřídní kolumbijský rum snadno rozpoznáte díky nezapomenutelné vůni a chuti, ve které se odráží dřevité tóny s náznakem tabáku a čerstvě pražené kávy.

Na českém trhu jste se také mohli setkat s výjimečnou limitovanou edicí La Hechicera Serie Experimental No. 1 Muscat Cask a v oběhu je i několik posledních lahví limitované banánové edice La Hechicera No.2 Banana Infused.

Rum La Hechicera je delikátní kombinací až 21letých rumů, které zrály v sudech z bílého amerického dubu. Vyrábí se dle tradičních metod a receptur, které pocházejí ze španělských kolonií. Kontinuální destilace fermentované třtinové melasy se postarala o velmi jemnou a hladkou chuť. Zlatavý rum vyniká dokonale vyladěnou chutí s tóny dřeva, tabáku a kávy. Nejlépe si ho vychutnáte ve své čisté podobě.

Objem: 0,7l
Obsah alkoholu: 40 %
Doporučená cena: 1 149,- Kč