Posted in Nezařazené

La Crone: Adresa, jež má historii i budoucnost

La Crone: Adresa, jež má historii i budoucnost Zveřejněno 6. 2. 2017

Bydlení v patře s prostornou terasou nebo přízemní byty s obrovskou soukromou zahradou dovolí jeho majitelům vydechnout i po náročném dni. A tom přeci domov má být.

2

Pokud dáváte přednost přízemí s poklidnou zahradou plnou zeleně nebo výhledu z terasy? Poté volte byt, který nejlépe splňuje vaše nároky na pohodlné a luxusní bydlení, kde budete mít vždy dostatek prostoru na vše, co vám dává pocit volnosti.

4

Pohodlí na prvním místě, to by v případě výběru bytu mělo hrát podstatnou roli. V dnešní uspěchané době je pohodlí něco, čeho si vážíme a je málo.

5

Pokud toužíte po zahradě, pak La Crone je to pravé pro vás. Nejlepší zahrada je ta, kde můžete v soukromí a klidu relaxovat, ale nemusíte se o ni starat. O pozemek, který s přízemním bytem v La Crone pořídíte, se postará po všech stránkách společnost a to od běžné údržby až po zahradníka.

6

Byty ve vyšších patrech mají velké a prostorné terasy, které splynou s okolní krajinou Ladronky a vytvoří tak harmonické místo jako stvořené k odpočinku. A to nemluví o výhledu, který je jednoduše božský.

7

Více na www.bmdevelop.cz a lancrone.cz

Foto: Archiv firem