Posted in Nezařazené

Který módní designér vytvoří inaugurační šaty pro Melanii Trump?

Který módní designér vytvoří inaugurační šaty pro Melanii Trump? Zveřejněno 10. 11. 2016

To se jistě brzy dozvíme a možná budeme muset vyčkat do 20. ledna roku 2017, kdy Donald Trump složí po boku své ženy přísahu. Nicméně již v tuto chvíli se můžeme za stylem jisté budoucí první dámy ohlédnout. Jakožto velmi bohatá dáma dává logicky přednost těm nejdražším značkám a módním domům. Melanie v doprovodu manžela hojně navštěvuje módní přehlídky jako například Michaela Korse nebo Oscara de la Renty.

Sama Melanie o svém stylu mluví jasně. „Ráda se oblékám tak, jak se právě cítím.“ V každém případě její styl je vytříbený a vysoce elegantní. Melanie Trump je bývalá modelka a v současnosti se zabývá navrhováním šperků a hodinek. Je tedy jasné, že si do vlastního vkusu nenechá příliš zasahovat a osobitý styl si tvoří většinou sama. Často ji můžeme vidět v modelech Michaela Korse, preferuje halenky Gucci a obouvá ikonické lodičky Christiana Louboutina.

Melanie v modelu Balmain a Michael Kors
Melanie v modelu Balmain a Michael Kors

Melanie Trump pochází se Slovinska a americké občanství získala v roce 2006. Současného manžela a budoucího prezidenta USA Donalda Trumpa potkala na jednom z večírku konajícího se v rámci newyorského módního týdne. Móda prezidentskému páru USA očividně není vzdálená.

melaniatrumpdressesskirtscocktaildressen8cplmueoix

Melanie spolu s Donaldem vychovávají syna Barrona Williama Trumpa, který stál po boku svého otce při včerejším vítězném projevu.

ea3f703ef42ac7b2d7f132119ddedd6a61c2716c2c39c4fa0f97a395fbc9ab7c_3827105

Když si zadáte do google jméno první dámy USA, objeví se řada fotografií, které dokazují, že Melanie Trump miluje růžovou barvu. Zůstane ji věrná i na oficiálních cestách?

www

Melanie Trump jistě ráda navštěvuje luxusní butiky a nakupuje osobně, nicméně server WWD uvedl, že modré šaty Roland Mouret, ve kterých doprovázela manžela Donalda Trumpa na jeden z předvolebních meetingů, si Melanie objednala v e-shopu net-a-porter.com. I slavní a bohatí jdou on-line.

roland-mouret-a-bottega-veneta-clutch

Zda Melanie Trump půjde ve šlépějích Michele Obama uvidíme již brzy. Rozhodně již dala najevo inspiraci, kterou jí Michele rozhodně je, když jeden z jejích projevů byl až očividně podobný tomu od Michele. Na módním poli si však povede prvotřídně, o tom asi není pochyb.

Foto: Facebook.com/Melanie Trump; zimbio.com; news.sky.com