Posted in Nezařazené

Které výrazné detaily ovlivní náš podzimní styl

Které výrazné detaily ovlivní náš podzimní styl Zveřejněno 25. 8. 2016

Hravá geometrie

Geometrie, kruhy, pruhy, čtverce byly vždy velkou inspirací pro designéry. Obyčejné pruhy dokáží například ze slunečních brýlí vytvořit naprostý módní unikát jako to potvrzuje značka Fendi.

fe

f

Kabelky uctívající naše babičky

Vzpomínáte si na kabelky svých babiček? Jako malé jsme je milovaly. Vždy voněly pravou kůží, byly svým tvarem jednoduché, většinou hladké s výraznou sponou. Přesně touto inspirací se nechal unést i americký designér Michael Kors.

mk

mkd

Korzet

Pokud nemáte štíhlý pas od přírody a ani každodenní cvičení nepomáhá, pak vám rozhodně pomůže kolekce italského módního domu Prada. Miuccia Prada vsadila na korzet, který sice dávno vyšel z módy, ale v podobě, ve které ho vrací právě tato návrhářka, vás nadchne.

pr

prd

Oversize kalhoty

Patříte mezi milovnice kalhot s širokými nohavicemi? Bottega Veneta vás jistě se svou podzimní kolekcí potěší. Super dlouhé kalhoty zahalující i vysoké podpatky vám vytvoří dlouhé nohy hodné modelek.

bv

bv1

Nabírané rukávy

Alessandro Michelle rovněž zapátral v módní minulosti a do Gucci kolekce vsadil nabírané rukávy, které z obyčejného svetru vytvořily výrazný a především nepřehlédnutelný kousek, který nás hodně baví.

guc

gu

Foto: Facebook.com; Pinterest.com; Archiv firem