Posted in Beauty Móda

Kosmetické nápady na kouzelné Vánoce

Kosmetické nápady na kouzelné Vánoce Zveřejněno 1. 12. 2020

Dopřejme na Vánoce sobě i svým blízkým to nejlepší, co můžeme. Unikátní českou kozí kosmetiku. Dokonale vyvážené receptury z kozího mléka, tvarohu, syrovátky a kolostra jsou tou nejlepší volbou pro zdravou, krásnou a svěží pleť.

Tyto suroviny jsou bohaté na hydratační látky, aminokyseliny i minerály, a díky tomu bohatě vyživují a chrání naši pleť. Ta může být pak zdravá, krásná a svěží po celý rok. Základ z kozího mléka je doplněn těmi nejlepšími surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty jako jsou jahody, růže, avokádo, a i proto kozí Kosmetika Capri decentně a příjemně voní. Textura je lehká až hedvábná.

Kozí produkty Kosmetiky Capri jsou světovým unikátem, takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin je v některých produktech až 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní. Obaly jsou 100 % recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu.

Dejte si dobrou kávu a nechte se už dnes vtáhnout do vánoční atmosféry. Potěšit můžete sebe i své blízké vánočními balíčky či dárkovou poukázkou ve znamení zvěrokruhu. Vaše sváteční dny budou ještě krásnější.

Balíček péče s růží

V balíčku najdete dva báječné růžové krémy Le Chaton:

Denní omlazující krém s růžovým olejem. Lehká, dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem čerstvých buněk jahod. Obsahuje intenzivní hydratační a vitamínové složky, ochrání pleť před škodlivým slunečním a světelným záření. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické. Obsah: 50 g.

Noční regenerační krém s růžovým olejem. Zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek. Je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti. Obsah: 50 g.

Cena balíčku: 928 Kč

Balíček hydratace

V balíčku najdete dva hydratační a regenerační krémy La Chèvre:

Denní hydratační krém s tvarohem. Tvaroh z kozího mléka a sůl kyseliny hyaluronové zvyšují hydratační a regenerační účinek tohoto jemného denního krému. Krém je vhodný pro všechny druhy pleti, zejména citlivé. Obsah: 50 g.

Noční krém s arganovým olejem. Regeneruje a vyživuje pleť. Obsah: 50 g.

Cena balíčku: 658 Kč

Leknínový balíček

V balíčku najdete dva produkty Le Chaton, které pomáhají se zpevněním a začervenáním pleti:

Zklidňující leknínový 24hodinnový krém. Zklidňuje, rozjasňuje a zjemňuje podrážděnou a citlivou pleť. Obsah: 50 g.

Omlazující sérum Retinol LIKE. Zjemňuje, vitalizuje a zlepšuje vzhled pleti, zpomaluje účinky stárnutí a obnovuje ochrannou bariéru pokožky. Vhodné pro anti-ageing péči o citlivou, aknetózní a zralou pleť. Obsah: 15 g.

Cena balíčku: 728 Kč

Balíček intenzivní zdraví

V balíčku najdete dva produkty podporující mikrobiom, revitalizaci a regeneraci pleti:

Diadem krém značky Capramedic. Jedinečný krém pro podporu kožního mikrobiomu, regenerace a revitalizace u pokožky. Obsah: 15 g.

Omlazující sérum Retinol LIKE značky Le Charton. Zjemňuje, vitalizuje a zlepšuje vzhled pleti, zpomaluje účinky stárnutí a obnovuje ochrannou bariéru pokožky. Vhodné pro anti-ageing péči o citlivou, aknetózní a zralou pleť. Obsah: 15 g.

Cena balíčku: 966 Kč

Balíček hedvábné tělo

V balíčku najdete dva produkty pro hydrataci a optimální stav pokožky těla a rukou:

Tělový krém s kozím máslem a bylinkami. Tělový krém vlivem vysokého obsahu účinných hydratačních, zklidňujících a zpevňujících látek pomáhá dlouhodobému zpevnění a hydrataci pokožky, zlepšuje vzhled pokožky a má ošetřující účinky na podrážděnou pokožku. Obsah: 130 g.

Výživný krém na ruce a nohy s kozím máslem. Regeneruje a zvláčňuje, upravuje ochrannou bariéru pokožky. Krém je vhodný pro všechny druhy pokožky. Obsah: 130 g.

Cena balíčku: 558 Kč

Balíček klasik

V balíčku najdete dva produkty La Chèvre pro hydrataci a optimální stav pokožky těla a rukou:

Výživný denní krém s Q10 a vitamínem E. Krém je vhodný pro všechny typy pleti. Zjemňuje a vyhlazuje drobné vrásky, regeneruje, uklidňuje a udržuje přirozenou vlhkost pleti, reguluje pH pleti. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí. Obsah: 50 g.

Výživný noční krém. Tento krém je určen pro noční ošetření normální a smíšené pleti. Obsah: 50 g.

Cena balíčku: 578 Kč

Dárková poukázka ve znamení zvěrokruhu

Jako dárek můžete dát pod stromeček i dárkovou poukázku. Kosmetika Capri letos přišla s osobitým a individuálním přístupem. Stačí, když znáte znamení Vašich blízkých. Poukázky jsou totiž vytvořeny ve znamení zvěrokruhu. Vyberte tedy to správné ze 12 znamení. Hodnota poukázky už je na Vás, její výše může být: 500, 1 000, 1 500, 2 000 Kč.

O Kosmetice Capri

Kosmetika Capri je letos na trhu již 25 let a přináší produkty tradičních značek La Chèvre, Le Chaton a nové značky Capramedic. Vybírat je možné na www.kosmetikacapri.cz. Za dopravu nic neplatíte, Kosmetika Capri posílá balíčky zdarma.