Posted in Nezařazené

Kolekce šperků Niessing Kristallit exkluzivně v klenotnictví HALADA

Kolekce šperků Niessing Kristallit exkluzivně v klenotnictví HALADA Zveřejněno 9. 3. 2016

Kolekce Niessing Kristallit je inspirována přírodou a architekturou. Krystaly přirozeně rostou ve stejném, opakujícím se matematickém modelu a jejich základní princip je pro nás po staletí stále fascinující. Pyramidy a mrakodrapy vždy inspirovaly lidstvo, stejně tak jako krystaly, jejichž autentické geometrické formy se zde proměnily v kolekci dokonalých šperků. Jsou čisté, jasně definované, současné a dokazují mnohostrannou zručnost zlatníků společnosti Niessing.

Přívěsky Niessing Kristallit mění tradiční způsob nošení šperků. Krystalické přívěsky jsou vyráběny ve třech různých velikostech, ze žlutého či růžového zlata a platiny. Povrch má efektivní matný finiš a okraje jsou vysoce leštěné pro zdůraznění trojrozměrného mnohoúhelníkového tvaru. Kolekci završují přívěsky s pavé diamanty, jež krásně doplní matný vzhled drahých kovů.

qqq

Náušnice Niessing Kristallit, které jsou vyrobeny ze skládaných částí, jsou k dispozici ve dvou verzích. Zdobí je malé kupole tvořené trojúhelníky a čtverci, na výběr jsou opět verze ze žlutého či růžového zlata a platiny a také varianty s pavé diamanty.

fff

Značka Niessing Kristallit obdržela v roce 2015 prestižní ocenění Red Dot Design Award, prsteny Crystallit pak německou národní cenu Design Award 2016. Šperky Niessing jsou v prodeji exkluzivně v klenotnictví HALADA v Pařížské ulici v Praze.

ss

Foto: Archiv firem