Posted in Nezařazené

Klenoty na Oscarech

Klenoty na Oscarech Zveřejněno 1. 3. 2016

Naomi Watts doplnila svou róbu lesklé modré barvy o náhrdelník a prsten z kolekce Bvlgari High Jewellery z 18karátového bílého zlata s diamanty spolu s náušnicemi z téže kolekce, avšak provedenými v platině. Celý model podtrhla černou večerní kabelkou Serpenti z kůže z ještěrky.

Naomi Watts
Naomi Watts

Tina Fey taktéž zvolila róbu v odstínu modré a její jednoduchost vyzdvihla výrazným platinovým náhrdelníkem z kolekce Blvgari High Jewellery zdobeným modrými safíry a diamanty, prstenem z kolekce High Jewellery z 18karátového bílého zlata s rubíny a diamanty spolu s diamantovými náušnicemi.

Tina Fey
Tina Fey

Charlotte Riley zářila po boku svého manžela Toma Hardyho s prstenem z Blvgari High Jewellery kolekce Serpenti z 18karátového bílého zlata s diamanty a kabelkou Serpenti Forever v metalickém odstínu. Její neméně okouzlující manžel vsadil na klasiku a pro tento výjimečný večer si vybral hodinky z kolekce Bvlgari Bvlgari provedené v 18karátovém růžovém zlatě s integrovaným chronografem.

Charlotte Riley
Charlotte Riley

Patricia Arquette zazářila na pódiu při vyhlašování vítězů v dioptrických brýlí Bulgari.

Patricia Arquette
Patricia Arquette

Elizabeth Banks se na party Vanity Fair, která tradičně následuje po slavnostním ceremoniálu, objevila v bílé róbě doplněné o šperky Tiffany &Co.

Elizabeth Banks
Elizabeth Banks

Sophie Turner se na červeném koberci vydala s náhrdelníkem a náušnice z luxusního klenotnictví Tiffany & Co.

Sophie Turner tiff
Sophie Turne

Stejné šperkařské značce zůstala věrná i herečka Reese Witherspoon, která svou róbu Oscar de la Renta doladila o Tiffanyho diamanty.

Reese Witherspoon tiff
Reese Witherspoon

Hvězdou červeného koberce se podle nás bezkonkurenčně stala Cate Blanchett, která zářila nejen v blankytných šatech s květy, ale i ve špercích z kolekce Tiffany Blue Book.

Cate Blanchett
Cate Blanchett

Foto: GettyImages