Posted in Halada

Klenotnictví HALADA odhaluje čtyři exkluzivní kolekce před uvedením podzimního katalogu

Klenotnictví HALADA odhaluje čtyři exkluzivní kolekce před uvedením podzimního katalogu Zveřejněno 27. 9. 2016

Kolekce HALADA Reef je inspirovaná neustálým pohybem, kouzlem okamžiku a krásou přírody. Stejně jako mořské proudy opracovávají předměty do nejrůznějších tvarů, tak v rukou zkušeného zlatnického mistra vznikla kolekce HALADA Reef. Nežné perly jsou zasazeny do nepravidelných forem matného a lesklého růžového zlata, které ozvláštňuje závoj jemných briliantů.

halada-reef_

Kolekce HALADA Berry odkazuje na zlatnickou renesanční práci, přizpůsobenou požadavkům moderních žen. HALADA Berry zaujme odstíny přírodních barevných kamenů, které jsou zasazeny v nadčasových formách uměleckého šperku.

halada-berry_

HALADA Ondine odhaluje touhu, kouzlo, smyslnost a šarm mystické mořské víly. Set šperků představuje kombinaci výrazného designu se vzdušností a lehkostí. Zlato je doplněno o elegantní brilianty a vytváří svěže působící organické tvary. Diamanty oslavují nadčasovou krásu, kterou podtrhuje řemeslná zručnost zlatnických mistrů, dávající vyniknout brilanci kamene, jeho žáru a trvalé kráse.

halada-diamonds_kolekce-ondine_

V kolekci HALADA Perseid se objevuje pestrá paleta barev, kterou vykouzlila sama příroda. Nepravidelné bublinkové tvary šperků z růžového a bílého zlata jsou ozvláštněny barevnými kameny různých velikostí, jež rámují jemné brilianty.

halada-perseid_1

Foto: Archiv firem