Posted in Móda

Kendall Jenner představila novou kolekci Longchamp LGP

Kendall Jenner představila novou kolekci Longchamp LGP Zveřejněno 26. 5. 2019

Značka Lonchamp slavnostně oslavila představení nové kolekce Longchamp LGP v Galerii Lafayette Paris Haussmann za účasti ambasadorky Kendall Jenner.

Sophie Delafontaine, kreativní ředitelka značky Longchamp, Jean Cassegrain, CEO značky Longchamp a Guillaume Houzé, ředitel  komunikace Galerie Lafayette oslavili společně v Galerii Lafayette Paris Haussmann představení nové kolekce značky Longchamp LGP, která je založena na hravém monogramu.

Velkolepé akce se zúčastnila také ambasadorka značky Longchamp, Kendall Jennerkterá byla samozřejmě oblečená do nejnovější kolekce a předvedla tak unisexovou vizi nových modelů a doplňky s neutrálními i výraznými monogramy. Poté, co slavnostně otevřela LGP Studio, dotvářel celkovou atmosféru hudební set DJky Fiony Zanetti. Už teď je jisté, že grafické, urban a unisex kousky nové kolekce LGP patří na must-have list této sezóny. Nová kolekce LONGCHAMP LGP je k dostání v pražském butiku na adrese Pařížská 16/125. Více informací najdete na www.longchamp.com.