Posted in Nezařazené

Káva Nespresso se stává součástí Mercedes Benz Prague Fashion Weeku

Káva Nespresso se stává součástí Mercedes Benz Prague Fashion Weeku Zveřejněno 23. 2. 2016

„Re-see Showroom supported by Nespresso“ nabízí celodenní prezentaci designérské tvorby a modelů přímo z přehlídky VIP klientům, novinářům, stylistům i široké veřejnosti do nejmenšího detailu. Jedinečná příležitost stát se součástí exkluzivního módního okamžiku bude v prostorách umělecké galerie Kvalitář. Výjimečný koncept galerie propojuje různé umělecké disciplíny, návštěvníkům nabízí konfrontaci současné módy se současným uměním. Pojetí pražského módního týdne umožňuje propojení módy, umění a jedinečných zážitků, jaké nabízí právě káva Nespresso.

„Nespresso je prémiový brand, který snoubí originální, designové a inovativní kávovary, výjimečnou kávu Grand Cru kvality a exkluzivní servis. Nespresso je ale také především o potěšení a sdílení jedinečných zážitků. A tím bezesporu MBPFW je. Jde o významnou společenskou a kulturní událost po vzoru světových týdnů módy, jejímž cílem je podporovat české návrháře a objevovat nové talenty. Jsme hrdi, že značka Nespresso do tohoto světa patří a s potěšením tyto aktivity podporujeme,“ komentovala spojení značky s módní událostí Andrea Petrová, marketing manager společnosti Nespresso.

Galerie Kvalitář
Galerie Kvalitář

Společnost Nespresso dlouhodobě spolupracuje s módním světem. Před dvěma lety např. představila ve spolupráci s Kateřinou Geislerovou jedinečný autorský model z recyklovaných kávových kapslí Nespresso ve stylu „eco-luxury“. My jsme se zeptali marketingové manažerky Andrey Petrové.

Bude i zářijová spolupráce s MBPFW obnášet něco podobného nebo můžeme čekat více?

S MBPFW bude spolupráce pokračovat i na podzim, ale rozsah bude upřesněn dle úspěšnosti jarního ročníku, který proběhne v březnu.

„Re-see Showroom supported by Nespresso“ se koná v pondělí 21. března od 11 do 19 hodin, galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1. Vstup je zdarma.

Foto: Archiv firem