Posted in Nezařazené

JOUR D’HERMÈS GARDÉNIA: NOVÝ PAPRSEK SVĚTLA

JOUR D’HERMÈS GARDÉNIA: NOVÝ PAPRSEK SVĚTLA Zveřejněno 10. 6. 2015

Jour d’Hermès vypráví od svého vzniku příběh, který je stejně tak jedinečný jako univerzální. Příběh o narození ženy a jejím znovuzrození, o její kráse odrážející se ve světle Hermès.

Jako symbol ženskosti zvolil Jean-Claude Ellena květinu. „V láhvi jsou květiny, nic než květiny, záplava květin,“ říká. Gardénie se stala srdcem této nové, opojně smyslné vůně.

Jour d’Hermès Gardénia: bohatá kytice svázaná z jediného druhu květin

„Gardénie, květina, která vyzařuje tolik prostřednictvím své krásy, stejně jako prostřednictvím své vůně, je esencí Jour d’Hermès.“ Jean-Claude Ellena

Pod světlem jediné květiny se probouzí nový den. Nový odstín, intenzivní a plný kontrastů, slunný, odhalující aspekty ženskosti v celé jejich zneklidňující kráse. Gardénie, jedna a mnoho. Květinový bukét v sobě kombinuje vůni růží, tuberózy a jasmínu. Exotické tajemství okouzlující duši svou bohatostí.

Jour d’Hermès Gardénia, flakón: fascinující aura

Flakón Jour d’Hermès Gardénia se inspiroval tradiční estetikou Hermès, zachovávajíc klasickou čtvercovou základnu v kombinaci s dokonalými křivkami navrženými Pierrem Hardym. Paprsek světla, zachycený v odraze pevného skla, zbarvuje flakón anýzovým odstínem vykreslující tvary vůně.

Vůně je dostupná v butiku Hermès od června za 3 450Kč, 85ml, EDP.