Posted in Nezařazené

Jiný a mnohem lepší Hugo Boss

Jiný a mnohem lepší Hugo Boss Zveřejněno 26. 5. 2015

Německá značka Hugo Boss je dnes již legendou čítající 91 let působení v módním průmyslu. Vždy byla považována za velmi tradiční, klasickou snad až příliš nudnou. Pro mě osobně nebyla nijak výjimečná a její butiky jsem obcházela obloukem. Málokdy měly kolekce náboj, vtip, osobitost. Modely působily usedle, kancelářsky, stroze a přísně.

Dnes je všemu jinak. Z našeho pohledu se styl Hugo Boss změnil, i když nadále zůstává klasický a čistý. Módní návrhář Jason Wu mu však dodal onu osobitost, šmrnc, vtip, francouzskou eleganci i krok s aktuálními trendy. Při jeho přehlídkách je těžké si vybrat, který z modelů skončí v našich šatnících, nejraději bychom tam viděli všechny.

Není tomu jinak ani s nejaktuálnější kolekcí Resort 2016, která působí velmi mladistvě, ale stále žensky. Sází na klasické střihy a tradiční perfektní krejčovinu. Barevná paleta si pohrála s odstíny modré, červené, šedé, khaki a samozřejmě nechybí ani černá. Jeho ostře červené šaty nádherných čistých linií bude těžké odolat. Hugo Boss jasně dokazuje, jak důležitým místem kreativní křeslo je.