Posted in Nezařazené

Ježíšek přichází ze zámku

Ježíšek přichází ze zámku Zveřejněno 29. 11. 2016

Nejdříve zkuste na chvíli utéct předvánočnímu shonu a čekání na Ježíška si zpříjemnit. V průběhu celého adventu a Vánoc je možné vyzkoušet speciální VÁNOČNÍ 60 MINUTOVOU MASÁŽ S VŮNÍ SVAŘENÉHO VÍNA Z LETOŠNÍ ÚRODY HROZNŮ. Při originální šedesátiminutové terapii objevíte blahodárný účinek hroznů v podobě legendárního hroznovo-cukrového peelingu Sizzling Riesling Peeling a stejnojmenného výživného masážního oleje s hroznovým olejem sladké-kořeněné vůně z kolekce MCELY BOUQUET. Pro dokonalý vinařský zážitek si vychutnejte přikládání jakoby sluncem nahřátých kamenů, základu každého vinohradu. Tato vinná kosmetická ochutnávka je inspirována výjimečnou kolekcí „V objetí Malých Karpat“, které vytvořilo MCELY BOUQUET exklusivně pro nádherné bratislavské lázně ZION SPA v Grand Hotel River Park.

cestovni-kolekce-mcely-bouquet

Po takové relaxaci snadno zjistíte, že se vám do onoho shonu nebude chtít vrátit, ale dárky stále ještě nemáte. I to vám pomohou vyřešit skvělí lidé ze zámku. Nabídnou vám přírodní kosmetickou linii v bio kvalitě, která se na zámku Mcely ručně míchá již od roku 2010, je stálicí mezi mcelskými vánočními dárky. Nahlédněte pod roušku jeho tajemství. MCELY BOUQUET s láskou míchá, etiketuje, krabičkuje, označuje v malé laboratoři pouze malý tým lidí v malých sériích. Od původních 9 druhů produktů, které vznikly v roce 2010 se zámek propracoval k 26, které pokrývají péči o celé tělo. Všechny vznikají téměř z devadesáti různých druhů surovin. V zámecké laboratoři se také vyrábí celkem 6 druhů bylinných výtažků. Na 1 kilogram výtažku se spotřebuje zhruba 10 až 12 kilogramů čerstvých bylin. Získat takový jeden výtažek trvá zhruba 3 až 4 měsíce. Zámek připravil zajímavé možnosti pro Ježíška.

2

Pokud se do zámku nechystáte, usedněte v klidu svého domova na prostřednictvím e-shopu všechny produkty MCELY BOUQUET zakoupíte. Na výběr máte i pobytové, gurmánské, lázeňské zážitkové dárkové certifikáty, originální dárky z kolekce princezny Nely či zámeckého butiku v čele s hedvábnými šátky. Horkou předvánoční novinkou je možnost zakoupení ELEKTRONICKÉ VERZE DÁRKOVÉHO CERTIFIKÁTU, který lze vytisknout okamžitě v pohodlí domova.

1

Poté se už jen můžete těšit z vánoční pohody a obdivu, který rozhodně v očích svých blízkých nad dárky uvidíte.

vanoce-64

Foto: Archiv firem