Posted in Nezařazené

Je čas na Valentýna

Je čas na Valentýna Zveřejněno 14. 2. 2017

Pokud ještě nemáte dárek a to mluvíme k oběma pohlavím, pak máme pro vás pár tipů, jak vše ještě dnes napravit.

Tiffany & Co.

Říká se, že láska není vidět, můžeme ji pouze cítit. To je sice hezké rčení, ale u Tiffanyho věří, že malé připomenutí nemůže být na škodu, speciálně na Valentýna. Ať je to pro vaši lásku, maminku, dceru nebo kohokoliv milovaného, dokonalý způsob, jakým vepsat vaše jméno do jejich srdce, je s legendárními LOVE designy od Palomy Picasso. Nápis LOVE napsala návrhářka vlastnoručně svým písmem a proslavil se po celém světě.

Bez názvu

Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton není jen o módě a doplňcích. Zkuste letos ohromit s parfémem, který není zakoupen v parfumérii, ale v butiku na Pařížské. V nabídce najdete vůni  Rose des Vents, ve které chtěl mistr parfumér vytvořit dojem okvětních lístků růže nesených větrem. Proto si vybral mimořádné trio růží: centifolia absolue je exkluzivní surovina, extrakt z provensálské růže pomocí oxidu uhličitého (CO²). Žádná jiná značka tuto surovinu nemá – je exkluzivně vyrobena pro Louis Vuitton. Dalšími surovinami jsou parou extrahovaná růžová esence a esence z damascénské (bulharské) růže.

2

Matière Noire je pro změnu jako kaleidoskop vůní – kontinuální metamorfóza oděná do stínů. Zlatý paprsek, hvězdami posetá obloha, severní záře – je to světlo, které činí z cestování magický zážitek. Zejména když osvětluje vše, co mu leží v cestě – pole, která při západu slunce vypadají, jakoby z nich šlehaly plameny; střechy, kterým v poledne zcela bere barvu; i kůži, která díky němu získává světle bronzový nádech.
1
Bulgari
Šperky k Valentýnu neodmyslitelně patří. Šperk přeci žádnou ženu nikdy neurazí a právě dnešek je tím jedinečným dnem udělat své blízké osobě radost. Symbolem lásky je odjakživa srdce, tak proč to jedno jediné nedarovat právě dnes. To luxusní a jedinečné můžete zakoupit v novém butiku Bulgari v Pařížské ulici.
IMG_3076 (1)
ww
zzz
IMG_3097
Foto: Archiv firem; Lenka Čelinská