Posted in Nezařazené

Jarní reklamy mají své tváře

Jarní reklamy mají své tváře Zveřejněno 24. 3. 2017

Značka Longchamp, která je v Pařížské ulici jen krátce, vsadila na módní ikonu, která nechybí na žádném týdnu módy, Alexu Chung. Tato britská modelka a moderátorka patří mezi stylové ženy, které udávají trendy a jsou ostře sledovány fotografy. Není divu, že zástupci značky Longchamp sáhli právě po ni.

Alexa_Chung_for_Longchamp_spring_2017_campaign3

Alexa_Chung_for_Longchamp_spring_2017_campaign2

Hvězdou hvězdných bot Jimmy Choo se stala herečka Dakota Fanning. Značka Jimmy Choo preferuje pro své reklamy úspěšné herečky. V minulosti to byla například Nicole Kidman.

Dakota-Fanning-Jimmy-Choo-Spring-Summer-2017-Photoshoot01

Dakota-Fanning-Jimmy-Choo-Spring-Summer-2017-Photoshoot04

Francouzský módní dům už několikátou sezonu sází na krátkovlasou herečku Siennu Miller, která k DNA značce skutečně patří. Tentokrát na sebe „navlékla“ šperky Louis Vuitton a my víme, že jsme po nich začaly obratem toužit.

IMG_1277

Múzou Karla Lagerfelda se v posledních letech stala dcera slavného páru Vanessy Paradis a Johnnyho Deppa Lily-Rose. Karlovi však nestačí vyslat ji jen na přehlídkové molo, sám si ji nafotil nejdříve pro kolekci brýlí a nyní i pro Chanel kosmetiku. A kde ji uvidíme příště? Zatím ji stále známe spíše jako slavnou dceru, která ví, jak se zviditelnit než úspěšnou ženu, která jde svou vlastní cestou.

17 years old French-American actress and fashion model Lily-Rose Melody Depp, daughter of Johnny Depp and Vanessa Paradis, stars in Rouge Coco Gloss makeup 2017 advertisements., Image: 324751570, License: Rights-managed, Restrictions: EDITORIAL USE ONLY, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Balawa Pics

Foto: Archiv firem; Profimedia.cz