Posted in Nezařazené

Jaký styl preferují světové módní návrhářky

Jaký styl preferují světové módní návrhářky Zveřejněno 6. 4. 2017

Victoria Beckham

Zpěvačka, matka, návrhářka, ale především módní ikona Victoria patří mezi ty, které trendy rády nejen tvoří, ale i následují. I když se v poslední době Victorie od své pověstné elegance a vysokých podpatků trochu odchýlila, zůstává podle nás stále nejlépe oblékanou návrhářkou, která ctí osobitý styl.

Victoria Beckham RTW Fall 2017

Vivienne Westwood

Žena, která udává trendy již celou řádku desetiletích. Nyní své návrhářské žezlo předala svému partnerovi a sama se letos pasovala do roli modelky. Její neutuchající módní nadšení a nekonečná dávka energie z ní jen srší. I když její modely jsou často divoké, její DNA zcela naplňují.

Andreas Kronthaler for Vivienne Westwood RTW Fall 2017

Mary Katrantzou

Modely této designérky jsou prvotřídní a okouzlující. Ona sama je spíše šedá, lépe řečeno, černá myška s větší nadváhou. Její úsměv však vydá za celý jednobarevný styl.

Mary Katrantzou

Sarah Burton

Návrhářka, která převzala žezlo po Alexandrovi McQueenovi, plní nelehkou roli. Zákazníci mají vysoká očekávání a ona je plní na jedničku. Sama v osobním životě preferuje ležérní módu, která sází na pohodlí a klasiku.

sarah burton

Carolina Herrera

To je dáma té nejvyšší kvalita. Elegance, šarmantnost a životní moudrost se v jejím stylu zcela odráží. Caroline vytváří modely takové, jaké ona sama chce nosit.

Carolina Herrera RTW Fall 2017

Tory Burch

Americká návrhářka, která již dobyla Prahu, je hrdou nositelkou vlastní módy. Nikdy nevychází do společnosti bez svých kreací, které ji sednou dokonale.

Tory Burch RTW Fall 2017

Clare Waight Keller

Návrhářka, která po letech opustila značku Chloé a usedla do křesla kreativní ředitelky značky Givenchy, dodává kolekcím ženskost a přesně takovou módu ona sama vyznává. Může nám být inspirací nejen na přehlídkovém mole, ale i v zákulisí.

Clare Waight Keller

Foto: WWD, Profimedia.cz