Posted in Beauty

Jaké novinky přináší značka Shiseido?

Jaké novinky přináší značka Shiseido? Zveřejněno 28. 3. 2020

Oddejte se jarním novinkám a rozmazlete svou pleť, která nyní potřebuje pečlivou péči více, než kdy předtím. Vsaďte na novou hydratační řadu či make-up. Nechybí ani sytě barevné statement rtěnky.

Jemné rty
Shiseido nabízí hned několik novinek na rty. Oblíbená ultra tenká tužka na rty 2v1 je dostupná v šesti odstínech LipLiner InkDuo Prime+Lime včetně lehké báze za 750 Kč.
Čtyři nové odstíny pak přináší matná rtěnka Modern Matte Powder s balzámem, který se mění v ultra tenký pudr a dodává rtům krémový vzhled. Cena vychází na 920 Kč.
Hydratační make-up 
Dále hydratační pudrový make-up Finish Powder Fundation s novou technologií pro lehkou a krémovou texturu, s kyselinou hyaluronovou a extraktem silného antioxidantu tymiánu (informativní cena 1490 Kč).
 
Hydratační řada WASO
V neposlední řade uvádí Shiseido nové produkty z řady WASO. Giga Hydrating Cream z extraktu fermentovaných sójových bobů a s výtažky z mrkve stojí 1290 Kč.
Beauty Smart Water, 3v1, inspirovaná jedinečným japonským drinkem Amazake z fermentované rýže, která hydratuje a připravuje pleť na jednotlivé kroky čištění – za 1050 Kč.
Azuki &Sakura Reset Cleanser neboli čisticí fresh džus z rostliných extraktů pro super detoxikaci pokožky vás vyjde na 410 Kč.