Posted in Nezařazené

Jaké bude jaro v butiku Louis Vuitton

Jaké bude jaro v butiku Louis Vuitton Zveřejněno 2. 3. 2017

Je to otázka dvou teritorií: Pravý versus Levý břeh – každý má svůj vlastní styl a originálního kreativního ducha. Kolekce však spojuje módní atmosféru celé Paříže, města, které představuje křižovatku všech trendů a stylů… Město, které je impozantním vírem, který nasává umělecké ideály z celého světa.

City Steamer Night Light

Na tenké hranici mezi okázalou teatrálností a vytříbenou estetikou, vtipná, moudrá a praktická Pařížanka překypuje originalitou. Oblékání je pro ženu z Paříže příjemnou povinností, která se zrodila z osvícené módní tradice této metropole. Značka Louis Vuitton má v této tradici Paříže své pevné místo. V Paříži, kde dlouhé žerzejové šaty žen vlají ve větru, ostře řezané siluety kostýmků prorážejí vzduch, se svůdnou, duhově zbarvenou hadí kůží zdobenou akcentem kůže Epi a výšivkou „kaviárové“ krajky. Pařížanky milují intelektuální spiklenectví, takže nechybí ani trička, která vizuálně odkazují na hlavy faunů – ty, které najdeme i na fasádě domu z osmnáctého století na adrese 2 Place Vendôme.

Twist GM

Značka Louis Vuitton, která jarní a letní kolekcí i celou svojí existencí oslavuje pařížský styl, si také vzpomíná na dobu, kdy se toto slavné místo v Paříži nejmenovalo Place Vendôme, ale, velmi příznačně pro tuto kolekci, Place des Conquêtes (Náměstí dobyvatelů). Celou kolekci najdete ZDE.

Boots en cuir et python

Bottine en toile Monogram

Collier pCtale

Eye Trunk

Lunettes de soleil

Petite Malle Column

Petite Malle Temple

Sac 'Chain It'

Sac 'Chain-It' en cuir epi

Twist et City Steamer Night Light

Foto: Archiv firem; WWD