Posted in Nezařazené

Jak se oblékají známé šéfredaktorky?

Jak se oblékají známé šéfredaktorky? Zveřejněno 12. 1. 2017

Ve chvíli, kdy do šéfredaktorského křesla vyvolený usedne, drží se ho mnoho a mnoho let. Šance pro druhé vzniká jen v případě velkého průšvihu nebo smrti. Důchod se v módní branži nenosí. I sám božský 83 let starý Karl Lagerfeld stále tvoří kolekce a to hned pro dvě světové módní značky. K postu módního odborníka ale nepotřebujete dokonalou postavu, obličej bez vrásek, hřívu do pasu a bláznivé modely, které vás dostanou do sekce street stylu. Být úspěšný neznamená být vizuálně jiný. Rozumět módě neznamená zkoušet se navléknout do spacích pytlů s potiskem. Mít styl a to především osobitý je důležité.

Anna Wintour (67 let, Vogue USA)

Anna je známá pro nekonečnou plejádu šatů, rozepínacích svetříků, náhrdelníků a ikonických minimálně odkládaných černých brýlí. Vždy ji však potkáte ve stejném účesu, téměř vždy ve stejných botách a vždy s mobilem v ruce.

5

6

Alexandra Shulman (59 let, Vogue UK)

Alexandra nepatří mezi anorektičky. Její postava je důkazem toho, že při nedokonalých křivkách můžete dělat práci snů, když víte jak. Styl této dámy je rozmanitý, ale z oněch vyvolených nejméně atraktivní či inspirující. Nelze říci, která barva je její oblíbená, ani který kousek nosí nejraději, i když černobílou sukni má si raději nebo v jeden den změnila pouze sako, aby to nepůsobilo fádně.

3

4

Emmanuelle Alt (49 let, Vogue Paris)

Emmanuelle je Francouzka se vším všudy. Má osobitý styl, dokonalou postavu, smysl pro odstíny černé. Na počátku své kariéry to měla těžké. Nahradit ikonu francouzské módy, oblíbenkyni Karla Lagerfelda Carine Roitfeld, byl těžký úkol, kterého se však zhostila s grácií Francouzkám vloženou do kolébky.

1

2

Justine Picardie (55 let, Harper´s Bazaar UK)

Justine je britská lady, kterou nikdy nezastihnete nepřipravenou. Justine je mimo jiné úspěšná spisovatelka, která sází na naprostou klasickou eleganci. Preferuje boty na minimálním podpatku, účes nosí léta na minimum střižený a miluje krásu květin, které často a ráda zachycuje na svůj instagram.

7

Foto: Profimedia.cz; Instagram