Posted in Móda

Jak se být hvězda nejen na tanečním parketě

Jak se být hvězda nejen na tanečním parketě Zveřejněno 21. 2. 2020

Také jste někdy snila o záři reflektorů, divoké párty během turné a životě v luxusu? Asi byste se měla posadit, protože nová paletka od Benefit Cosmetics vás roztančí v rytmu boogie. Stačí jen zavřít oči.

Tato veselá a hravá banda tvářenek v plných velikostech Vás omámí svou barevnou melodií. Uvnitř vás ohromí:

Tvářenka Dallas: oblíbená bronzová tvářenka ve vylepšeném starorůžovém odstínu. Dodá pleti krásný svěží a přirozený vzhled.

Tvářenka Georgia: pokud jste milovnicí Benefitu už více než 7 let, možná si budete pamatovat původní verzi této tvářenky. Nyní přichází ve vylepšené receptuře s nevinně broskvovým a rozjasňujícím nádechem.

Tvářenka Sugarbomb: Další oblíbená stálice, která také prošla proměnou. Obsahuje v sobě 4 odstíny, které spolu krásně ladí a dodají vašim tvářím přesně to, co jste hledala.

Rozjasňovač Cookie: Jak praktické! Nádherná zář v odstínu Champagně dodá pleti zdravý, přirozený a šťavnatý vzhled. Buďte připravena na otázky – každěho bude zajímat jak to, že tak záříte!

Bronzer Hoola: Zde snad ani není nutný komentář. Tento celosvětový bestseller neobsahuje třpytky ani oranžové pigmenty a proto vypadá tak přirozeně. Ať už budete chtít dodat své tváři opálený vzhled nebo sexy kontury.

Součástí paletky je i praktický štětec. Objevte tuto sadu za extrémně výhodnou cenu! Více informací naleznete na www.benefitcosmetics.com. Rytmus je ve vašich rukách!