Posted in Nezařazené

Jak bude vypadat příští sezona u Hermés, Prada a Fendi?

Jak bude vypadat příští sezona u Hermés, Prada a Fendi? Zveřejněno 15. 10. 2015

Hermés

Módní dům Hermés ví jak získat své obdivovatele. Dokonalý střih, prvotřídní materiál a precizní zpracování dělá z minimalistických kousků nesmrtelné evergreeny nositelné ještě příštích deset let. Zkrátka, každý kousek kolekce byl předmětem touhy zřejmě každé divačky i díky univerzálnosti jednotlivých kousků. Moderní twist dodaly tenisky, kde dokázala Nadége Vanhee-Cybulski dokonale skloubit luxus s funkčností. Co se týče barevnosti, Nadége zůstala věrná ikonickým barvám – elektricky modré, hořčicově žluté, červené a béžové.

Fendi

Snad každá kolekce pod křídly Karla Lagerfelda je trefou do černého. Dokonale propracované střihy spojené s nejluxusnějšími materiály vždy lahodí módní duši i oku. Lehký nádech edvardiánské epochy evokovaly balónové rukávy, nohavice a historické drapované roláčky. První část modelů zastoupila barevná plejáda oranžových, korálových a modrých odstínů prosvětlených „total white“ looky. Druhá část se poté nesla na tónech zemité khaki a černé a ukázala tak na typicky tmavou stránku designéra.

Prada

„Ugly“ móda v podání Miucci Prada dokáže každým rokem překvapit novými trendy. Kostýmky sestavené z ikonického kabátu s krátkými klopami a rovné sukně doplňovaly hravé bambulové náušnice připomínající vánoční ozdoby a dokonale zlaté rty, které daly modelům nečekaný šmrnc. Neopomenutelná je také inspirace sedmdesátými lety a legendárními interiéry Toma Dixona.

Foto: WWD