Posted in Nezařazené

Hýčkejte svoji pleť pětihvězdičkovou péčí!

Hýčkejte svoji pleť pětihvězdičkovou péčí! Zveřejněno 21. 7. 2017

Kosmetickou řadu v bio kvalitě MCELY BOUQUET vyvinula charismatická majitelka Chateau Mcely Inéz Cusumano. Jejím hlavním záměrem je sdílení alchymistického a bylinkářského dědictví tohoto aristokratického sídla v samotném srdci Čech. Inéz byla doslova okouzlena léčivou energií tohoto místa a nyní je na čase, abyste ho objevili i vy! Velký podíl na vzniku značky má i Inézin manžel, který je chemikem, a sen své ženy o přírodní lázeňské kosmetice dokázal odborně a profesionálně zrealizovat. Začalo napínavé a krušné období experimentování v zámecké laboratoři, kde oba manželé bok po boku intenzivně pracovali. Zámecká laboratoř je v provozu dodnes, všechny přípravky jsou zde připravovány a míchány ručně a Inéz Cusumano je stále jejich nedílnou duchovní součástí.

Vyléčí, omladí i povzbudí!

Široké portfolio značky MCELY BOUQUET dnes představuje péči o celé tělo – od vlasů až po konečky prstů. Zahrnuje nejrůznější balzámy, oleje, séra, koupele, ale i masky. Jsou vyráběny v malých sériích pouze z nejčerstvějších a nejčistších, chemicky neupravovaných ingrediencí. Při výrobě kosmetiky se Inéz soustředí na tři hlavní cíle, které chce naplnit. Její kosmetika je tak hojivá, což zajišťují místní specifické výtažky a byliny, zároveň je omlazující a má pozitivní vliv i na naši psychiku. Díky obsahu esenciálních olejů se po použití této léčivé kosmetiky budete nejen cítit jako znovuzrození, ale také ve skvělé psychické kondici. Esenciální oleje jsou v kosmetice MCELY BOUQUET obsaženy ve vysokém množství, jejich účinek je tedy aromaterapeutický.

Okouzlující je také filozofie značky, kterou Inéz Cusumano založila na rituálech. Jedná se o malé každodenní obřady, které provádíme ve své koupelně. Tyto rituály majitelka zámku a kosmetická inovátorka sepsala. Rituály můžete absolvovat přímo na Chateau Mcely. Nás zaujal například Rituál probuzení bohyně lásky, vyzkoušet můžete i rituál pro dva. Inéz současně doporučuje tvorbu vlastních rituálů, které udělají váš den krásnějším.

Vzhledem k touze uchovat produkty co nejvíce čisté a bez chemických konzervantů, byla potřeba se důkladně zamyslet i nad uchováním čerstvosti kosmetiky. Výrobky MCELY BOUQUET neobsahují vodu, jsou tedy na bázi koncentrátu, dále jsou uchovávány ve speciálních nádobkách z ultrafialového skla, které je chrání před vnějšími vlivy. Používány jsou rovněž přírodní složky, které mají přirozeně dlouhodobou trvanlivost (například jojobový olej).

Stejně tak jako převážná většina složek kosmetiky MCELY BOUQUET pochází z českých lokálních zdrojů, platí to i o kouzelných obalech produktů. Edice kosmetiky obsahuje rovněž doplňkové keramické předměty či svíčky. A ano, i tato keramika vzniká ručně a pomalu v maličkatých sériích v tradičním keramickém studiu podle originálních návrhů Inéz Cusumano.

Dopřejte si i dotek přírody a pocit exkluzivity! Kosmetika MCELY BOUQUET je dostupná buďto v eshopu, nebo si udělejte výlet. Stylový zámek je vzdálen sotva hodinu od Prahy!

www.chateaumcely.cz