Posted in Ermenegildo Zegna

Hvězdné obsazení kampaně Ermenegildo Zegna

Hvězdné obsazení kampaně Ermenegildo Zegna Zveřejněno 25. 8. 2017

Že vám jméno Benjamin Millepied nic neříká? Jedná se o významného francouzského choreografa a tanečníka, který stojí za filmovým hitem Černá labuť, díky němuž se také seznámil se svojí okouzlující manželkou Natalie Portman. Kreativní ředitel značky Alessandro Sartori velmi dobře ví, že spojenectví okouzlujícího De Nira s muži o generaci mladšími skvěle funguje. V předchozí kampani tak kromě ostříleného herce představila americké “zlatíčko”, šestadvacetiletého herce McCaula Lombardiho.

Trefou do černého bylo i letošní obsazení! Čtyřicetiletý lehce zarostlý tanečník si na fotografiích s Robertem De Nirem skvěle rozumí. Těžko uvěřit, že tomuto matadoru filmového průmyslu je již čtyřiasedmdesát! Oba muži v kampani pózují ve sportovně elegantních bundách a signifikantních oblecích značky Ermenegildo Zegna.

Benjamin Millepied ke svému setkání s Robertem De Nirem uvedl: “Nikdy předtím jsme se osobně nesetkali. Byla to pro mě tedy velká výzva i čest zároveň. Je někým, koho obdivuji a chtěl jsem ho přirozeně lépe poznat. Bavili jsme se především o filmu a Robertových zkušenostech. Točil například s režisérem Eliou Kazanem, který v oboru patří k opravdovým legendám.”  Benjamin se o film v poslední době opravdu hodně zajímá, v příštím roce by měl jeden dokonce režírovat.

Benjamin Millepied se ke spolupráci dostal tak, že ho přítel v Paříži představil kreativnímu řediteli Ermenegildo Zegna Alessandru Sartorimu, s nímž již spolupracoval na několika projektech.

(zdroj: Telegraph)