Posted in Móda

Hvězdné březnové beauty novinky Dior

Hvězdné březnové beauty novinky Dior Zveřejněno 22. 3. 2020

Rtěnka Dior Addict představuje nový výjimečný počin, o kterém snil Peter Philips – kreativní a image ředitel pro Dior Makeup. Dior Addict Stellar Halo Shine je rtěnka s třpytivou hvězdou ve svém jádru s maximálním leskem a Dior Addict Stellar Gloss zosobňuje lesklý balzám pro jeho umocnění. „Lesku není nikdy dost,“ protože existuje milión způsobů, jak mohou ženy zazářit.

DIOR ADDICT STELLAR HALO SHINE

Hvězda s výjimečným leskem

Stříbrný obal Dior Addict Stellar Halo Shine je ozdoben hvězdou, identickou k té, co následoval Christian Dior v roce 1947 a uchoval si ji celý život. Tato šťastná hvězda, jež obohacuje rtěnku o duhové pigmenty, zvýrazňuje barevný odstín o nové prozáření. Výsledkem je výjimečný lesk, který rozzáří Váš den elegancí.

Neuvěřitelný komfort

Dior Addict Stellar Halo Shine je obohacen o stejnou péči o rty s obsahem přírodního včelího vosku, jemných hedvábných olejů a aloe vera jako Dior Addict Stellar Shine. Rty jsou dokonale vyživené, celých 24 hodin hydratované a hýčkané bohatou balzámovou texturou a delikátní, návykovou vůní pižmové vanilky.

Barvu a lesk, prosím

Stejně jako hvězda pomohla uskutečnit sny Monsieur Diora, nadále žije v názvech odstínů Dior Addict Stellar Halo Shine: Be Dior Star, Lucky Star, Pink Star a Super Star jsou odstíny pro štěstí, která si můžete pořídit do sbírky. Tato nová řada 15 odstínů v tónech růžového dřeva, červené, cihlové a hnědé barvy doplňuje řadu rtěnek Dior Addict Stellar Shine.

DIOR ADDICT STELLAR HALO SHINE, 1 040 Kč

DIOR ADDICT STELLAR GLOSS

Pečující lesk s objemovým efektem

Dior vytvořil nový Dior Addict Stellar Gloss jako první kombinaci expertních ingrediencí z lesků a balzámů na rty. Tekuté složení díky aloe vera – známé svými hydratačními vlastnostmi – a ochranným brusinkovým olejem rty vyhlazuje a zahaluje je do lesku plného objemu, který odráží světlo s jedinečným zrcadlovým efektem. Spojení včelího vosku a jojobového oleje působí jako balzám a tím vyživuje, dodává objem, hydrataci, komfort a pružnost každý den.

Návykově jemný aplikátor

Výrazný aplikátor byl navržený z extrémně měkkých vláken, která snadno pojmou produkt. Aplikátor dokonale zahaluje rty a dodává jim ideální množství pouze jedním přesným pohybem. Je vysoce jemný, hýčká rty, proto se k němu chcete znovu a znovu vracet. Návykový.

Aplikujte lesk ve vrstvách

Pro ještě více umocněný výsledek byly odstíny Dior Addict Stellar Halo Shine a Dior Addict Stellar Gloss vyvinuty tak, aby se používaly společně pro zdůraznění lesku pomocí 3D efektu. „Kombinací odstínu rtěnky s jedním nebo několika odstíny lesku si může každá žena vytvořit svůj vlastní vzhled a barvy a zářit, jak si přeje. Líčení bude tedy ještě zajímavější a objevuje nové kombinace, aby vyhovovaly každému rozmaru, “ vysvětluje Peter Philips.

DIOR ADDICT STELLAR GLOSS, 960 Kč