Posted in Nezařazené

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari

Hvězdná Lily Aldridge je novou tváří kampaně značky Bulgari Zveřejněno 11. 11. 2016

Není náhoda, že v aktuální kampani, za kterou stojí světoznámý fotograf Mario Testino, září právě ona. Její spanilost a bronzový nádech pleti jsou základem ideálu středomořské renesanční krásy, z níž vychází tvorba značky Bulgari. Nejen proto se Lily stala novou múzou, jež zkrášlena šperky hledí Bulgari pohledem do objektivu, za kterým se skrývá Mario Testino zachycující její dokonalou krásu.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 12: Model Lily Aldridge and International Communication Director at Bulgari Stephane Gerschel speak during the Bulgari 2016/2017 International Campaign Muse announcement on September 12, 2016 in New York City. (Photo by Craig Barritt/Getty Images for Bulgari)

Italové jsou posedlí myšlenkou dokonalé krásy již od dob antiky, kdy začali stavět symetrické ráje, malovali neobyčejná umělecká díla a vytesávali sochy perfektních ženských postav. Řím se proto stal živoucím muzeem italské oddanosti půvabu a značka Bulgari je jedním z jeho současných umělců. Na estetickou stránku se dnes klade velký důraz a značka Bulgari našla současnou podobu antické renesanční nádhery ztělesněné v modelce pocházející z Kalifornie. Kromě fyzické krásy se nebojí být smělá, stejně jako značka Bulgari, autentická a bezostyšně sama sebou. Lily Aldridge v sobě spojuje sebejistotu, ženskost a eleganci se svůdností a neobyčejností. A není nic krásnějšího, než když se ženská krása snoubí s opravdovým charisma.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 12: Models Xenia Tchoumi (L) and Lily Aldridge attend the Bulgari 2016/2017 International Campaign Muse announcement on September 12, 2016 in New York City. (Photo by Craig Barritt/Getty Images for Bulgari)

S kariérou modelky začala Lily v 16 letech a po prvním roce jí byla věnována titulní strana španělského vydání časopisu Vogue, což jí zajistilo mezinárodní uznání. Dále se objevila v magazínech, jako jsou Glamour, Cosmopolitan, Harper’s Bazaar, Elle, GQ, Marie Claire a další. V roce 2010 se provdala za frontmana skupiny Kings of Leon Caleba Followilla a o dva roky později se jim narodila dcera Dixie Pearl Followill. Dnes žije se svou rodinou v Nashville v Tennessee.

ddfff
Mario Testino je živoucím příkladem jedné z nejzářivějších kariér módních fotografů v historii. Je znám po celém světě především díky svým portrétům, které zahrnují nejen královskou rodinu, ale i Kate Moss. Vedle 35leté kariéry fotografa má za sebou Mario také práci kreativního ředitele, hostujícího editora, zakladatele muzea, sběratele umění a podnikatele. Je filantropem a podporuje umění.

qqq

Foto: Archiv firem