Posted in Nezařazené

HUBLOT se vrátil do centra Prahy

HUBLOT se vrátil do centra Prahy Zveřejněno 30. 11. 2015

Luxusní hodinářská značka Hublot otevřela ve čtvrtek 26. listopadu svůj nový obchod v Praze v Široké ulici č. 9. Nové prodejní prostory byly slavnostně otevřeny za účasti více než 300 významných hostů, věrných klientů a přátel značky.

5P5C5512

Interiér a exteriér obchodu byly navrženy společností Hublot podle konceptu „Art of Fusion“, který přetváří tradici v budoucnost, a kterým se značka proslavila. Dokonale propracovaný exkluzivní design a čistá kombinace materiálů a stylů dodává obchodu luxusní a elegantní atmosféru. Jemné odstíny šedé a černé jsou doplněny obrazy ve stylu Pop Art, jejichž detaily v zářivých barvách prezentují nejslavnější modely značky.

5P5C6282

Hosté mohli obdivovat mistrovská díla slavné švýcarské manufaktury a ikonické kolekce Big Bang, Classic Fusion, King Power a Spirit of Big Bang, a také mohli vyzkoušet unikátní modely jako Classic Fusion Tourbillon Chronograph, Big Bang UNICO Perpetual Calendar nebo Big Bang Broderie – model, který získal vítěznou cenu v kategorii “Ladies’ Watch” na letošním ročníku Grand Prix d’Horlogerie de Genève.

5P5C5103

Hublot není hodinářskou značkou neznámou pro český trh. Po krátkém odchodu z Pařížské ulice se vrací ve velkém stylu zpět do centra Prahy a v pravý předvánoční čas.

Foto: Hublot