Posted in Hublot

Hublot představuje kolekci hodinek mnohostranného a tvůrčího stylu Big Bang Pop Art „One-Click“

Hublot představuje kolekci hodinek mnohostranného a tvůrčího stylu Big Bang Pop Art „One-Click“ Zveřejněno 14. 7. 2016

Ikonické Big Bang 38 mm – navrženy pro ženy, s kamínky osázeným bezelem a bez stopek – slaví osmé narozeniny s novým designem. Pouzdro se nyní chlubí průměrem 39 mm. Elegantně přijímá návrhové normy jejich mužského alter ega Big Bang Unico, které byly představeny v roce 2013. Korunka, ukazatelé a číslice, to všechno bylo znovu inovováno. Napnutější linky dodávají rozhodnější charakter. Jako důkaz své univerzálnosti jsou spárovány s páskem na „jeden klik“ – patentovaný upevňovací systém, který umožňuje pásek rychle a snadno vyměnit. Big Bang Pop Art „One-Click“ 39 mm jsou nyní obohaceny o dar zaměnitelnosti.

eee

Osm různých tváří pro nekonečný výběr stylů. 39 mm pouzdro je k dispozici v Hublot zlatě – King Gold – nebo oceli. Aby ladilo s kamínky osázeným bezelem hodinek, je k dispozici také v pavé verzi s diamanty. U klasického provedení, černý nebo bílý ciferník, nebo v oranžové, růžové, purpurové, zelené Pop Art verzi, je zdoben nášivkami a číslicemi, které jsou osvětleny Super Luminova® vrstvou. Další novinkou je přidání HUB1710 automatického pohybu s datem na místě čísla 3. Ve svém srdci bijí 28.800 kmitů za hodinu, s výkonovou rezervou 50 po sobě jdoucích hodin. Pro tuto prvotní verzi, Big Bang Pop Art „One-Click“ 39 mm nabízí výběr ze 3 různých pásků.

465.OG.7398.LR.1222.POP16-SD-HR-W-1

Za 10 let Big Bang kolekce prokázala, že vyhovuje každému stylu. Pop art, Tutti Frutti, Denim, Embroidery. Od slavnostního oblečení k nejvíce ležérním outfitům, od velmi okouzlujícího stylu ke sportovní eleganci, Big Bang vždy představuje perfektní volbu doplňku. Váš status módní ikony je nyní potvrzen páskem na „jeden klik“. Materiály, styly a odstíny, „Big Bang“ podtrhuje každou náladu a každý outfit. Ženský, elegantní, rock šik, okouzlující, boho nebo šik. Ve dne nebo v noci, v každém případě, tato kolekce představuje módní must-have kousek.

465.OP.5189.LR.1233.POP16-SD-HR-W-2

„Pokud jde o styl a módu, klíčové je pro mě cítit se pohodlně. Džíny zkombinované s bílým tričkem, podpatky a nějaké doplňky. Splývavé, průsvitné šaty, tkaniny, které padnou jako druhá kůže. Miluji věci, které ladí s mými outfity: nadčasové, ikonické kousky; jednoduché a krásné. Jedním z mých nejoblíbenějších doplňků jsou moje Big Bang. Nyní, díky jejich vyměnitelným páskům, si mohu vybrat barvy a materiály pro doplnění mého stylu,“ říká Bar Rafaeli.

Foto: Archiv firem