Posted in Hublot

Hublot představuje koncept „Art of fusion“ v ženském stylu

Hublot představuje koncept „Art of fusion“ v ženském stylu Zveřejněno 16. 2. 2016

Hublot neustále investuje do výzkumu nových hi-tech materiálů a kombinuje je s tradičními technikami. V roce 2015 představil Hublot první model Big Bang Broderie s luxusními švýcarskými výšivkami, které osvobodil z jejich tradičního stylu a obvyklého použití v haute couture nebo na módním oblečení a prádle. Nevyčerpatelný zdroj inspirace, výšivka Saint Gallen, je v modelu Big Bang Broderie originálním způsobem interpretována podle konceptu „art of fusion“, aby vynikl její moderní a kreativní potenciál. Při kombinování dvou slavných švýcarských řemesel se Hublot obrátil na mistra švýcarské výšivky – firmu Bischoff, která se proslavila inovacemi a kreativitou.

BIG BANG BRODERIE SUGAR SKULL_DETAIL_3

Hublot stvořil novou ikonu pro nezávislé ženy a letos představuje dvě nové limitované kolekce Big Bang: Big Bang Broderie Sugar Skull 41MM a Big Bang Broderie 41MM, každou ve třech provedeních (keramika, ocel a zlato) v sérii 200 kusů.

Big Bang Broderie Sugar Skull, 41MM
Tyrkysová, tmavě modrá, světle růžová, fuchsiová, žlutá, oranžová, fialová… Barvy inspirované kolekcemi z módních přehlídek na rok 2016 tvoří motiv lebky na číselníku s jedenácti červenými spinely a kontrastují s lesklým černým pouzdrem. Hodinky jsou vyrobeny v limitované edici 200 kusů, mají pouzdro (41MM) zčerné leštěné keramiky osázené 36 červenými spinely a jsou vybaveny automatickým samonátahem
HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin. Model z růžového zlata zdobí 36 modrých safírů a čistotu oceli podtrhuje 36 růžových safírů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený černým saténem s barevnouvýšivkou Sugar Skull.

BIG BANG BRODERIE SUGAR SKULL_2

Big Bang Broderie, 41MM
Letošní model Big Bang Broderie používá dokonale zpracované výšivky a jejich smyslnost představuje ve třech barevných provedeních – černá v kombinaci s keramikou, stříbrná v kombinaci s ocelí, a zlatá v kombinaci se žlutým zlatem. Každý model je vyrobený v limitované edici 200 kusů, hodinky jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin, a jejich číselník zdobí jedenáct
diamanů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený hedvábným saténem s výšivkami.

BIG BANG BRODERIE_6

Jako tvář kolekce si Hublot vybral supermodelku Bar Refaeli, která ztělesňuje jedinečnost modelů Big Bang Broderie. Kráska, jejíž zářivě modré oči, dokonalé tělo a okouzlující úsměv vyzařují glamour načerveném koberci, smyslnost na fotografiích a přirozenou eleganci i v osobním životě. A jaký je její oblíbený styl? Džíny, tričko, tenisky, kožená bunda a hodinky… Big Bang Broderie Sugar Skull! Nová ikona sebevědomé ženskosti a exkluzivního stylu.

MOODBOARD_02

Hodinky Hublot zakoupíte nově v Široké ulici 9 v centru Prahy.

Foto: Archiv firem