Posted in Nezařazené

Hublot oslavuje 75 let legendy jménem Bruce Lee

Hublot oslavuje 75 let legendy jménem Bruce Lee Zveřejněno 15. 1. 2016

Výstava originálních předmětů dodaných nadací se konala v Harbour City v Hongkongu a byla tématicky navržena v ikonických barvách Bruce Leeho, žluté a černé. Hodinky Spirit of Big Bang Limited Edition for Bruce Lee jsou vyrobeny v limitované edici 75 kusů, a
jejich inspirací je obraz draka, který vystihuje ducha legendárního mistra bojových umění a také DNA značky Hublot. Hodinky mají pouzdro z černé keramiky a jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB4700 s rezervou nátahu 50 hodin. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený černou a zlatou aligátoří kůží připomínající ikonické barvy Bruce Leeho.

„Ikona 20. století a jeden z nejslavnějších mistrů bojových umění, to je Bruce Lee. Jeho život ztělesňuje umění fúze, spojení Východu a Západu. Jeho vlastní filozofie bojových umění prolomila tradiční hranice různých stylů a vytvořila novou myšlenku: Jeet Kune Do. Na počest nesmrtelné legendy Hublot společně s Bruce Lee Foundation uspořádal originální výstavu a vytvořil limitovanou sérii hodinek,“ řekl Ricardo Guadalupe, CEO HUBLOT.

Hodinářství Hublot najdete nově v Široké ulici 9 v centru Prahy.

Foto: Archiv firem