Posted in Hublot

Hublot miluje fotbal

Hublot miluje fotbal Zveřejněno 21. 6. 2016

V pořadí již 6. fotbalový zápas „Soccer Aid“, který se zrodil v hlavách Robbieho Williamse a Jonathana Wilkese, se konal na legendárním stadionu Old Trafford Manchesteru United a byl svědkem výhry týmu „Anglie“ s výsledkem 3 – 2.

V neděli se diváci na Old Traffordu zúčastnili živě vysílaného fotbalového zápasu na ITV s mnoha ambasadory, přáteli a klienty značky Hublot, mezi nimiž byl Pelé jako čestný host, José Mourinho jako trenér týmu „Anglie“ a Niall Horan z One Direction jako asistent týmu „Zbytku Světa“, rozhodčí Howard Webb, a na hřišti pak Dida, Cannavaro a Edgar Davids.

Událost „Soccer Aid“ se koná každé dva roky již po dobu 10 let a přivádí ke společné hře ty největší hvězdy fotbalu, sportu, hudby, televize a filmu. „Soccer Aid“ je charitativní hra plná akce, ve které se utkává tým „Legend Anglie“ a tým „Zbytku Světa“. Jediným cílem tohoto zápasu je získat peníze a důležitou podporu pro UNICEF, přední světovou dětskou organizaci.

Na hřištích byly umístěny také slavné Hublot tabule, které ukazují nastavovaný čas a střídání hráčů. Po svém novém designu, poprvé představeného na FIFA World Cup 2014, jsou hlavní součástí velkých soutěží. Mají elegantní vzhled a design na míru podle stylu každé ze soutěží.

Howard Webb with the subs board during the UNICEF Charitable Soccer game between an England team and a Rest of the World team in Manchester, on 5th of June 2016. HUBLOT/AFP SERVICES/JON SUPER

José Mourinho, ambasador Hublot, kterému byl nápomocen anglický ambasador Unicef Robbie Williams vedl tým „Anglie“. Tým „Zbytku světa“ vedl Claudio Ranieri, ve spolupráci s Niall Horan z One Direction.

Na hřišti se představila brazilská legenda Ronaldinho a s ním Dida, Cafu, Fabio Cannavaro, Dimitar Berbatov a Edgar Davids. Společně hráli proti speciálnímu mužstvu, za které nastoupil Louis Tomlinson z One Direction, herec Damian Lewis a legendy anglického fotbalu jako jsou Robbie Fowler, Jamie Carragher a Phil Neville.

Zatímco stopky Hublot tikaly, Jermain Defoe vstřelil vítězný gól, který zajistil konečný výsledek zápasu a vítězství týmu „Anglie“. Na oslavu byly Marku Wrightovi, „muži zápasu“, nabídnuty nástěnné hodiny Hublot.

Unicef_HUBLOT_023

Foto: Archiv firem