Posted in Nezařazené

Hledáte ten správný styl pro váš domov? Navštivte showroom Decoland!

Hledáte ten správný styl pro váš domov? Navštivte showroom Decoland! Zveřejněno 22. 5. 2017

V Decolandu máte vysněné bydlení zcela na dosah, a to i v případě, že začínáte doslova od nuly – kromě zmíněného nábytku zde na jednom místě zde najdete všechny interiérové služby od prvotního zaměření interiéru přímo u vás doma, přes následný návrh interiéru včetně vizualizací, dopravu a odbornou montáž vybraného nábytku a pozáručního servisu. Decoland úzce spolupracuje také s profesionálními a prémiovými dodavateli schodišť, dveří, podlah, osvětlení, koupelen a jiných součástí interiéru, takže dokáže nabídnout zcela individuální řešení vašeho domova, který́ pak bude funkční, osobitý a s neopakovatelnou atmosférou. Sjednat si schůzku s designérem lze jednoduše i přímo přes webové stránky www.decoland.cz

Kuchyňské studio a světové značky nábytku

Rozsáhlý prostor showroomu zahrnuje kuchyňské studio italské jedničky mezi kuchyněmi – značky Scavolini –  a kuchyní a nábytku z masivních dřevin rakouské značky Team 7, doplněné o designový sedací nábytek tradičního švýcarského výrobce De Sede, jídelní stoly od Cattelan Italia, obývací sestavy a skříně od Presotto Italia, plnohodnotnou expozici nábytku italské značky Calligaris, dětský a studentský nábytek Moretti Compact i oblíbený „rostoucí“ nábytek pro děti a studenty německé značky Moll. Studio spaní v prvním patře showroomu zase nabízí postele a matrace Dorelan, značkové designové povlečení Molteni Home, péřové přikrývky Daunen Step a mnoho dalších doplňků. V Decolandu najdete také světoznámou italskou značku Alessi, působící v oblasti kuchyňských doplňků či pohovky Gyform a Ditre Italia. Celé nabídce dominují velikáni světového designu, značky Vitra a Edra. Samostatnou část showroomu Decoland tvoří brand store s nábytkem a doplňky ve stylu „urban design“ dánské značky BoConcept.

Zahradní nábytek  Varaschin nově na pódiu před Decolandem

Sortiment doplňuje zahradní nábytek italské značky Varaschin, který je aktuálně vystaven přímo před showroomem Decoland na stylovém dřevěném pódiu. Vzhledem ke svému elegantnímu a odlehčenému zpracování vypadá nábytek Varaschin dobře jak v prostorách teras či zahrad, tak v interiéru nebo třeba i u baru. Vidět zde můžete křesílka a lehátka a Babylon utkané ze syntetického lana v kombinaci s hliníkovou konstrukcí od designérského studia Giopato & Coombes a jídelní stůl Kolonaki s masivní ocelovou podnoží od studia Calvi & Brambilla doplněný židlemi Clever. Ty jsou díky hliníkovému rámu, sedáku i opěrce lehké a zároveň odolné a lze je jednoduše přesunout z místa na místo. Varaschin je původní benátská značka, která se od začátku specializuje na venkovní nábytek původně utkaný z ratanu či proutí a nyní samozřejmě i ze syntetických vláken v kombinaci s dalšími materiály jako jsou tkaniny, dřevo, kámen či nejmodernější syntetické materiály. Typická italská sofistikovanost a elegance nábytku Varaschin zaručí dokonalý vizuální přechod mezi interiérem a exteriérem.

Decoland Design Interiors, V Oblouku 800, Průhonice – Čestlice, www.decoland.cz