Posted in Nezařazené

Hair stylista značky Oribe zavítal do Česka 

Hair stylista značky Oribe zavítal do Česka  Zveřejněno 2. 7. 2019

Luxusní americká vlasová péče Oribe, která se již od roku 2008 drží na vrcholu profesionálního hair stylingu, v sobě snoubí ty nejúčinnější přírodní ingredience a špičkovou technologii. Jasnou ukázkou byla jedinečná kadeřnická show charismatického vlasového mága Adama Livermora, který přijel předvést své umění až z New Yorku.  

Adam patří mezi nejlepší vlasové stylisty světa, je členem Oribe Hair Care Education Teamu a řadí se k nejžádanějším školitelům ve svém oboru. Své vlasy si od něj nechali hýčkat Naomi Campbell, Meg Ryan, Cher, Tilda Swinton, Molly Sims nebo Jake Gyllenhaal. V brněnském hotelu Barcelo sledovala jeho výjimečné kadeřnické umění odborná veřejnost, beauty blogeři i novináři lifestylových časopisů. 

Revolucionář beauty průmyslu 

Značka Oribe Hair Care představila jedinečnou kolekci produktů vytvořenou jedním z nejvlivnějších světových kadeřníků. Zakladatel značky, Oribe Canales (čtěte OR’bej), přišel jako první s ideou extravagantních přehlídkových účesů a dokázal, že hair stylista může být stejně velkou hvězdou jako módní návrhář. Sám byl u stvoření supermodelek, jako je Linda Evangelista, Naomi Campbell, Christy Turlington či Cindy Crawford a staral se o vlasy Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rihanny či celé rodiny Kardashian 

V roce 2008 představil svou vlastní značku vlasové péče a stylingu v designových lahvičkách inspirovaných flakony parfémů z 19. století. Spojení tradice a inovativních moderních postupů umožňuje neustále přicházet s aktuálními produkty pro nejnáročnější potřeby vlasových stylistů. Vlasová péče Oribe neobsahuje parabeny, chlorid sodný či sulfáty.