Posted in Nezařazené

Gucci butiky mění svůj interiér

Gucci butiky mění svůj interiér Zveřejněno 23. 9. 2015

Tuto novou identitu chce přenést rovněž do prostoru, kde si zákazníci kolekce značky Gucci kupují. Prvním redesignovaným butikem je vlajková loď Gucci na Via Montenapoleone v Miláně. Do prostoru Michele vnesl trochu industriálních elementů, romantiku, růžový samet nebo pistáciové hedvábné křeslo stojící na vintage orientálních  zdobných kobercích.

„Dnes žijeme ve světě plného kontrastů a to je to, co život dělá zajímavější,“ říká Alessandro Michele.

Staronový butik byl slavnostně otevřen minulý pátek jako předvoj módního týdne v Miláně, který startuje právě dnes. Při vstupu do butiku vás přivítá nová kolekce kabelek Dionysus všech barev i velikostí. Nechybí ani prostor pro téma cestování, na které jsme zvyklí od dalšího módního domu Louis Vuitton. Šperky si můžete vybrat podobně, jak jste tomu zvyklí v klenotnictví. Tato sekce vás přivítá s otevřenou náručí připomínající pokoj s vitrínami, pohodlnými křesly, bohatě zdobeným kobercem a luxusním stolem, na kterém bude radost vybrat ten správný kousek, který vám zůstane na celý život.

„Nový design butiku je jednou z cest, jak komunikovat novou identitu značky Gucci a není ani náhoda, že se tak děje právě ve chvíli, kdy startuje módní týden,“ dodává president společnosti Marco Bizzarri.

Tak uvidíme, zda i butik Gucci na Pařížské ulici získá časem nový vzhled, který nás rozhodně nadchl.

Foto: Archiv firem