Posted in Nezařazené

GLC. V každém terénu jako doma.

GLC. V každém terénu jako doma. Zveřejněno 13. 8. 2015

Mercedes-Benz Fashion

Mercedes-Benz v současné době podporuje módní akce ve více než 40 zemích světa. V České republice se Mercedes-Benz podílí jako generální partner na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který letos proběhne již podruhé začátkem září v muzeu Ziba v ulici Na Příkopech, kde návrháři představí kolekce pro jaro/léto 2016.

Mercedes-Benz vždy připravuje celosvětové fashion kampaně a vytváří pro ně speciální vizuály. Pro kampaň na sezónu jaro/léto 2016 byla vybrána světoznámá francouzská stylistka Carlyne Cerf de Dudzeele jako fotografka, Doutzen Kroes jako modelka a Mercedes-Benz GLC PLUG-IN HYBRID jako titulní vůz. Vizuál dostal headline „Hybrid by nature“ a představuje spojení ekologie s městským způsobem života a módou. Jak tento vizuál vznikal se můžete podívat zde.

Výjimečné. Suverénní.

Pyšně a sebejistě udávat směr, v určitých situacích však ubrat plyn. To je umění moderního luxusu. A také charakteristické vlastnosti nového GLC. Rovná, výrazná příď a trojrozměrně tvarovaná maska chladiče propůjčují vozu progresivní ráz. Charakteristické linie na bocích vozidla vytváří neopakovatelný vzhled typický pro nový design Mercedes-Benz.

Pokrokové. Úsporné.

Nové GLC 350 e 4MATIC s pohonem PLUG-IN HYBRID. Kombinace 4válcového zážehového motoru a hybridního modulu umožňuje jízdu čistě na elektrický pohon do rychlosti 140 km/h. Na trase dlouhé až 34 km Vás bude doprovázet jen slabé šumění větru. Nové GLC 350 e 4MATIC Vám připraví fascinující zážitek.

SUV nasyceno smyslnou čistotou: nová třída GLC.

Vozidlo se silným charakterem a solidním a přesto atletickým vzhledem. Spolehlivý a kvalifikovaný společník pro všechny životní situace: nadčasový, vyspělý a progresivní. A vždy připraven vyrazit.

Silná, výrazná přítomnost: nový vůz GLC na vás udělá dojem hned od začátku, neboli od přídi. Logicky promyšlené proporce a vzrušující světelné a stínové efekty mu dodávají nádech síly. A záď vozu GLC působí bytelným a sportovním dojmem. Silná a výrazná přítomnost přídi pramení především z přímé mřížky chladiče se dvěma lamelami a středovou hvězdou značky Mercedes-Benz.