Posted in Nezařazené

„GIOIA by Pavlina Nemcova“ představuje kolekci Den D

„GIOIA by Pavlina Nemcova“ představuje kolekci Den D Zveřejněno 17. 10. 2016

Značka GIOIA by Pavlina Nemcova byla založena v roce 2014 a je doslova ztělesněním své zakladatelky Pavlíny Němcové, která stojí za designem všech ručně vyráběných šperků, zosobňujících svým zpracováním i vzhledem hodnoty jako jsou tradice, vytříbenost, trvalost a kvalita. GIOIA by Pavlina Nemcova je osobitě krásná, jemná, citlivá a současně sofistikovaná, hravá a sexy.

img_1846b-crop-frame
Podstatou značky GIOIA („džoja“) by Pavlina Nemcova je cítit radost a sdílet ji. Toto poselství pramení z italského původu slova „gioia“, v překladu znamenajícím „radost“. Radost evokuje i znak značky GIOIA by Pavlina Nemcova, který je motivován květem Cesmíny, symbolem radosti a štěstí. GIOIA by Pavlina Nemcova je tak symbolickým ochráncem štěstí a každodenních radostí každého z nás.

gioia-2016-produkt-32_stuha_cb
Hlavním sídlem značky je nově otevřený showroom v Pařížské ulici 7 v Praze, který je současně i exkluzivním prodejním místem, nabízejícím zákazníkům osobní prezentaci a individuální přístup. Šperky značky GIOIA by Pavlina Nemcova lze nakupovat také na internetu, na webových stránkách www.gioia.cz.

gioia-2016-produkt

 

Foto: Archiv firem