Posted in Nezařazené

Filmový festival v Cannes předvedl to nejlepší z luxusu

Filmový festival v Cannes předvedl to nejlepší z luxusu Zveřejněno 19. 5. 2015

Pro světové luxusní módní značky jsou takové události doslova výzvou a honbou za prvenstvím na červeném koberci i mimo něj. Na jihu Francie vládla elegance i brandy, které najdete na Pařížské ulici. Herečka a držitelka Oscara Natalie Portman oblékla jednoduchou úchvatnou rudou róbu z francouzského módního domu Dior. Další herečkou, ze které Dior šaty udělaly bohyně, byla Charlize Theron.

Doutzen Kroes neváhala obléknout velmi odvážnou róbu velmi typickou pro italskou značku Versace. Šperky si vybrala u Chopard a tím celkový vzhled velmi silně umocnila. Pompézní tmavě modré šaty ze stejného ateliéru Versace oblékla Eva Longoria a byla k nepřehlédnutí.

Americká herečka a další držitelka prestižního ocenění Oscar Julianne Moore na červeném koberci září s pravidelnou přesností. Tentokrát nádherné šaty doplnila o šperky Chopard a byla k více než úžasná.

Herečka Naomi Watts se pohybovala i mimo červený koberec například v butiku Blvgari. Lea Seydoux naprosto zářila ve velmi originálních a překrásných šatech Prada, zatímco legendární francouzská ikona Catherine Deneuve zvolila model od Louis Vuitton.