Posted in Nezařazené

FIELD: NOVÁ KOLEKCE od Libor Šula THE SALON

FIELD: NOVÁ KOLEKCE od Libor Šula THE SALON Zveřejněno 19. 4. 2017

Pole. Dlouhé lány plné barev a pohybu. Každé roční období mu dává jiný nádech, jiný pocit. Hlína, nakrájená jako máslo, s lehkostí otočená, aby se nadechla. Obilí, které se snaží odlepit jako vlna v moři, ale musí zůstat ukázněně v řadě a jen se pozvolna oddávat větru. Mraky, vichřice, to vše má na svědomí pohyb, vůni a pocit, že stačí jen běžet, nechat se unášet a pokusit se přitom dotknout červeného nebe
s meruňkovým odleskem, které se vpíjí do zlatých tónů obilí.

Grain

Strukturovaný střih dvou na sebe nenavazujících partií, které jsou odlehčené, ale zároveň plné a neprotenčené. Platinová barva, podtržená přelivem v kouřovém odstínu, dodává celkovému vzhledu měkký, hedvábný pocit.

FIELD_Grain_1

Clay

Hravý účes s prameny spletenými okolo obličeje, které jsou nakrepované, aby působily bohatším dojmem. Povytažené vlasy dokreslují celkovou lehkost a zbytek navlněných pramínků je spletený do tvaru.

FIELD_Clay

Alpenglow

Pěšinka uprostřed dává prostor pohrát si se strukturou. Vlasy jsou vyfoukané do tvaru účesu, slabší pásy dále tupírované v různých délkách a celek propojen konci pramenů.

FIELD_Alpenglow_1

Storm

Těžký základ je s pomocí kulmy a žehličky ztrojnásoben a zafixován. Pro dosažení pocitu lehkosti a zjemnění, jsou v návaznosti na ofinu vytaženy další prameny, směřující k bradě. Ofina je nagelovaná a kopíruje čelo. To proto, aby byl pocit upravenosti co možná nejreálnější.

FIELD_Storm

Vlasy: Libor Šula, Klára Vítová, Ondřej Lukavský
Make-up: Michaela Ohemová
Styling: Libor Šula
Foto: Nikola Šrajerová