Posted in Nezařazené

Escada představila novou tvář podzimní kampaně

Escada představila novou tvář podzimní kampaně Zveřejněno 20. 7. 2016

Kampaň ESCADA podzim/zima 2016 ozáří světová supermodelka Cato van ee. Fotografování proběhlo v londýnském Spring Studios se stylistkou Charlotte Pilcher, známou pro její módní cit a osobité podání. Výsledkem se staly elegantní a leštěné obrazy odrážející smyslnou ženskost a půvab kolekce.
Kampaň je zaměřena na každodenní oblečení do práce, pro volný čas, ale i večerní společenské róby ve stylu „Sportive Glamour“ – nové interpretace proslulého kréda značky ESCADA. Barvy jsou výrazné a dynamické. Základ tvoří modrá, červená a žlutá, orámované jedlově zelenou a černou. Ikonické potisky jsou moderní a svěží. Hravým siluetám „dekových“ kabátů a zkrácených pánských kalhot dodávají luxusní jiskru doplňky zdobené drahokamy.

escada v

Podzim a zima 2016 v ESCADA se ponese v duchu stylu „Sportive Glamour“, odvozeného od bohatého dědictví značky. Kolekce je plná modelů, díky nimž se módní dům ESCADA stal legendou. Archivní kousky se nově představí v nových luxusních interpretacích z kašmíru a hedvábí. Barvy jsou výrazné a dynamické: základ tvoří modrá, červená a žlutá, orámované jedlově zelenou a černou. Co se týká potisku – návrháři ESCADA i tentokrát spoléhají na kultovní zvířecí vzory. Hravým siluetám dekových kabátů a zkrácených pánských kalhot dodávají luxusní jiskru doplňky zdobené drahokamy. Košilové šaty aktuálně hraji prim a byly povýšeny na úroveň večerních rób, což vzdává hold stylu Sportive Glamour, jemné látky však zároveň podtrhují ženskost moderní obdivovatelky ESCADA.

escadad

Kolekce ESCADA SPORT podzim/zima 2016 čerpá inspiraci v dekorů východoevropské středověké architektury. Tyto jednoduché interiérové ozdoby malované v pestrých odstínech červené, modré a hluboké zelené, tvoří barevnou paletu přenesenou na devoré samet, žakárové úplety a prošívané péřové bundy. Velký důraz je kladen na pruhy, které se objevují v dekoru Mouline pletenin a žerzejů. Siluety přináší maxi kabáty spárované s měkkými kalhotami, zatímco květinový dekor dodává svěží romantický duch.

sport

Foto: Archiv firem