Posted in Nezařazené

Escada Heritage: Kolekce plná odvážných potisků a vzorů

Escada Heritage: Kolekce plná odvážných potisků a vzorů Zveřejněno 6. 4. 2016
Při nadcházející oslavě čtyřicátých narozenin ESCADA uvádí exkluzivní kolekci ESCADA HERITAGE, která vás přenese do bezstarostné atmosféry francouzské Riviéry.
escada

V kolekci najdete například dvě ikonické šály z četných archívů značky, které znovu ožívají v nových barvách a tvarech. Jejich klasické potisky designéři použili rovněž na samotné modely jako široké kalhoty, hedvábné tuniky, blejzry nebo stylová kimona, která hlásí toto jaro svůj návrat.

15-11-12_The_Heritage_Collection_1

Escada vám radí se pro zvláštní příležitosti zahalit do jiskřivých barev od hlavy až k patě, zatímco pro vytvoření ležérního outfitu, doplňte jeden z nápaditých heritage-kousků basic džíny nebo žerzejovým tričkem. Vytvoříte tak look, který sluší skutečně každé ženě mající vkus a styl.

escada heritage

A pokud dáváte přednost jednolitosti i jednobarevnosti, zkuste svůj vzhled oživit jen výrazným šátkem uvázaným kolem krku nebo kabelkou výrazné potisku, která dodá pověstnou třešinku na dortu a vy se nemusíte obávat přeplácanosti. Jediná výrazná tečka dokáže udělat více než složité kombinace.

img-thing

Jaro je doba barev, nových kousků ve vašich šatnících, experimentů, nových začátků. Třeba právě nákup v butiku Escada bude pro vás nový start, co se vašeho stylu týká.

Foto: Escada