Posted in Nezařazené

DOTEK LUXUSU S NOVÝMI SLUNEČNÍMI BRÝLEMI CARTIER

DOTEK LUXUSU S NOVÝMI SLUNEČNÍMI BRÝLEMI CARTIER Zveřejněno 1. 6. 2015

Cartier se může pyšnit, jako jedna z mála značek, výrobou ve své vlastní manufaktuře, situovanou v Paříži. Brýle Cartier podléhají těm nejpřísnějším standardům. Každé jsou drahocenným šperkem, určeným pro ty nejnáročnější klienty. 

BRÝLE TRINITY DE CARTIER V MÓDNÍM PUDROVÉM ODSTÍNU  

Trinity de Cartier, symbol přátelství, věrnosti a lásky v dokonalém propojení bílého, žlutého a růžového zlata. Na jeho počátku stál v roce 1924 dnes již ikonický prsten, jehož harmonický kroužek prostoupil napříč kolekcemi slunečních brýlí. Ty jsou určené pro sebevědomou ženu, která touží podtrhnout svoji individualitu, a přitom zůstat tajemná, svůdná a elegantní. Letošní novinkou je rozšíření o módní pudrovou barvu, jejíž pastelově růžový odstín obrouček doplňuje bílý lem na bočních hranách brýlí. Vytváří tak hru se světlem, která brýle rozjasňuje a dodává ženě svěží a mladistvý vzhled. Brýle Trinity de Cartier představují minimalistickou luxusní eleganci.

RAFINOVANÝ KOČIČÍ POHLED S BRÝLEMI PANTHÈRE DIVINE

Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn či Marilyn Monroe oživují kolekci Panthère Divine de Cartier slávou filmových hvězd a slavných žen, protože právě ony rády nosily protáhlý tvar brýlí, které v této kolekci najdeme. Jako symbol pověstné La Dolce Vity na pobřeží Italské a Francouzské riviéry, brýle zdůrazňují ženské rysy obličeje a jako vzácný šperk dokreslují osobnost a styl ženy. K dostání jsou v elegantní stříbrné variantě s kovovými částmi potaženými platinou nebo v hřejivé žluté potažené zlatem. Brýle jsou ozdobeny panteřími skvrnami z černého smaltu. Důkazem toho, že se jedná o ty nejluxusnější šperkařské brýle je vzácný kabošon z perleti nebo onyxu na spáncích, což je charakteristický rys panteřích kolekcí domu Cartier.

Foto: Archiv firem