Posted in Nezařazené

Dolce & Gabbana: Móda patřící všem

Dolce & Gabbana: Móda patřící všem Zveřejněno 1. 3. 2017

Starší a pokročilé

Dolce a Gabbana vždy ctili stáří a v sicilských matkách spatřují moudrost a podstatu rodiny. Právě jim byla část modelů věnována. Kouzlo stylu Dolce & Gabbana bezesporu patří i ženám vyššího věku, které rovněž touží být stále krásné.

5

Páry

Láska je jednoduše základ každého štěstí. V lásku duo návrhářů rozhodně věří, a tak na molo poslali hned několik párů, které k sobě skvěle ladily.

6

Matky a dcery

Mateřství je pro italské designérské duo podstatou bytí. Mateřství věnovali už nejednu kolekci. A tak ani ta podzimní nemůže zůstat opodál.

4

Plnější tvary

Letošní módní týdny jakoby chtěly zastavit stále narůstající počet žen trpících anorexií. Móda a to i ta luxusní není určena jen ženám velikosti 34. Za oblé tvary se dnes už rozhodně stydět nemusíte.

1

Kabelky

Po kabelce Dolce & Gabbana touží nejedna z nás. Patří většinou mezi skvosty sbírek módních fanynek a není divu. Každá představuje doslova umělecké dílo a ani tentokrát tomu není jinak.

3

Boty

Totéž, co o kabelkách, platí i o botách. Střevíčky jako pro Popelku jsou už známé, ale ani na sportovní trendy Italové nezapomínají. Rádi si pohrávají s kreativitou, fantazií a na kolekci obuvi A/W 2017-18 to je rozhodně velmi patrné. Pokud chcete být vidět a být neodolatelná, ale extravagantních modelů se obáváte, pak k minimalistickému outfitu zvolte pantoflíčky z této kolekce a úspěch máte zaručený.

2

Celou kolekci Dolce & Gabbana A/W 2017-18 najdete ZDE.

Foto: WWD