Posted in Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana: Zaměřeno na kabelky

Dolce & Gabbana: Zaměřeno na kabelky Zveřejněno 27. 6. 2017

Celá kolekce je neustálou hrou nového s klasikou a tradice s inovací. Je to příběh nadčasových modelů i dvou nejnovějších Welcome a DG Millennials.

Welcome Bag

Kabelka kombinuje znaky minulosti s jazykem nové generace. Vintage vzhled se odráží ve sponě zhotovené z pozinkované mosazi, dvojité rukojeti vyrobené z různých materiálů. Kabelka je k dispozici v několika variantách s potiskem graffiti, leoparda nebo leguána, růžové na černém a bílém podkladu.

DG Millennials

Nové kabelky inspirované novou generací narozenou v době vlády internetu. Kabelka určena ženám spontánním, autentickým, ale stále vázaným na hodnoty a tradice jako jsou rodina, přátelství nebo láska. Kabelka má kompaktní tvar s logem DG ve středu. Ke koupi je v různých stylech a materiálech. Kabelku lze doplnit speciálním ramenním popruhem složeným z malých kostek, které imitují klávesy počítačové klávesnice, kombinované do různých slov nebo frází.

Lucia Bag

Tato kabelka je jednou z hlavních protagonistek podzimní kolekce. Modle je charakterizován elegantními a rafinovanými detaily, jako je neobvyklá spona evokující fascinaci cestovními kufry z dávných dob. V nabídce rovněž v různých variantách.

Dolce Box

Nadčasová kabelka Dolce Box je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro večerní rafinovaný look. V nadcházející sezoně je tato řada obohacena jedinečnými novými variantami určenými pro snílky.

Foto: Archiv firem